ETS 2 En Hızlı Tır Nedir?

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Hikvision E100 1TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Arkadaşlarla uzun yol yarış tarzı şeyler yapıyoruz. En hızlı tır hangisi? İnternetten baktığımda R730 diyor mağazada R730 yok S730 var onu alınca yine çok hızlı olmuyor arkadaş diyor Volvo onu alınca yine hızlı oluyor ama yine aşağı yukarı aynı oluyor. En hızlı tır hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarla uzun yol yarış tarzı şeyler yapıyoruz. En hızlı tır hangisi? İnternetten baktığımda R730 diyor mağazada R730 yok S730 var onu alınca yine çok hızlı olmuyor arkadaş diyor Volvo onu alınca yine hızlı oluyor ama yine aşağı yukarı aynı oluyor. En hızlı tır hangisi?

Hocam Volvo FH16 12 vites yap 170 basıyor ama 4 teker olsun.

Hocam Volvo FH16 12 vites yap 170 basıyor ama 4 teker olsun.

Ama en pahalı 12 vites olan şanzımanı al.

1693124217596.png

Bu mu?

Volvo en hızlısı değil, ayrıca 12 vitesli şanzımanda en hızlısı değil, Scania streamline tırını alıp 6 vites şanzıman takın. Bu oyun içinde elde edebileceğiniz en hızlı tır olur, kodlama yaparım sıkıntı değil diyorsanız herhangi bir tır alıp motor olarak streamline R730 motor, man tgx şanzıman takın işte bu zaman oyunun en hızlı tırı olur. Düz yolda 160-170 civarı, yokuş aşağı 180 küsur gördüğüm var.
Oyunun en güçlü motorunun kodu: "/def/vehicle/truck/scania.streamline/engine/dc16_730_2.sii"
Oyunun en iyi şanzımanının kodu: "/def/vehicle/truck/man.tgx/transmission/allison_retarder.sii"

İstediğinizi seçin hepsi aynı motorola sanzumana sahip pek bir farkı yok. Tavsiyem kodlamayi biliyorsanız Renault t ye Volvo motoru ve man tgx sanzumani takmanı öneririm.

Volvo motoru 750bg fakat Scania'nın üstteki mesajda attığım kodlu motoru daha hızlı çünkü her şey beygir demek değil.

Ha ayrıca tırı da 4x2 yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Volvo en hızlısı değil, ayrıca 12 vitesli şanzımanda en hızlısı değil, Scania streamline tırını alıp 6 vites şanzıman takın. Bu oyun içinde elde edebileceğiniz en hızlı tır olur, kodlama yaparım sıkıntı değil diyorsanız herhangi bir tır alıp motor olarak streamline R730 motor, man tgx şanzıman takın işte bu zaman oyunun en hızlı tırı olur. Düz yolda 160-170 civarı, yokuş aşağı 180 küsur gördüğüm var.
Oyunun en güçlü motorunun kodu: "/def/vehicle/truck/scania.streamline/engine/dc16_730_2.sii"
Oyunun en iyi şanzımanının kodu: "/def/vehicle/truck/man.tgx/transmission/allison_retarder.sii"

Volvo motoru 750bg fakat Scania'nın üstteki mesajda attığım kodlu motoru daha hızlı çünkü her şey beygir demek değil.

Ha ayrıca tırı da 4x2 yapın.
Kodlama yaparsam onlinede çalışmaz diye düşünüyorum. Benim için top hız değil hızlanma da önemli. Hızlanma için en iyisi hangisidir?

Yeni kasa Mercedes tıra 730 Streamline motoru ve MAN 12 vites şanzıman kodlayıp bayır aşağı 190 görmüştüm. Daha yüksek hıza herhangi bir kombinasyon ulaşabilir mi bilmiyorum, denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı