ETS 2 En Hızlı Tır Nedir?

Ben Max 163 görebildim Scania streamline motor ve man tgx şanzıman ile.

Hocalarım en iyi 12 vites hangisidir? Kod verirseniz sevinirim. 6 viteslide motor freni yapıyor gaz kesince.

Motor frenini kapatın o zaman? 6 vites daha iyi.

En hizli tır fullendiginde man tgx 640 tır benim için sıfır saka yük ile düz yolda 170 gördum hile kodlama olmadan.

640bg tırla nasıl yaptınız hocam onu.

Ben Max 163 görebildim Scania streamline motor ve man tgx şanzıman ile.

Motor frenini kapatın o zaman? 6 vites daha iyi.

640bg tırla nasıl yaptınız hocam onu.
Motor freni derken basmamama rağmen kendi kendine rpm kesiyor lastikleri kaydırıyor.

Volvo en hızlısı değil, ayrıca 12 vitesli şanzımanda en hızlısı değil, Scania streamline tırını alıp 6 vites şanzıman takın. Bu oyun içinde elde edebileceğiniz en hızlı tır olur, kodlama yaparım sıkıntı değil diyorsanız herhangi bir tır alıp motor olarak streamline R730 motor, man tgx şanzıman takın işte bu zaman oyunun en hızlı tırı olur. Düz yolda 160-170 civarı, yokuş aşağı 180 küsur gördüğüm var.
Oyunun en güçlü motorunun kodu: "/def/vehicle/truck/scania.streamline/engine/dc16_730_2.sii"
Oyunun en iyi şanzımanının kodu: "/def/vehicle/truck/man.tgx/transmission/allison_retarder.sii"

Volvo motoru 750bg fakat Scania'nın üstteki mesajda attığım kodlu motoru daha hızlı çünkü her şey beygir demek değil.

Ha ayrıca tırı da 4x2 yapın.
Hocam kodlamayı nasıl yapıyoruz?

Geri
Yukarı