ETS 2 En Hızlı Tır Nedir?

Kodlama yaparsam Online'de çalışmaz diye düşünüyorum. Benim için top hız değil hızlanma da önemli. Hızlanma için en iyisi hangisidir?

Hayır Online'da da çalışıyor. Bu mod değil direkt tırın kendisini değiştiriyorsunuz. Mesela ben DLC'leri almadan önce DLC'lerin kodlarını alıp tıra takıyordum. Mesela alt tampon demirine bibendum koymuştum fakat DLC'm yoktu, olsa bile alt demire koymak mümkün değil. Bazıları kod ile çift tren dorsesi falan yapıyor, korna değiştiriyor çakar koyuyor Volvo'ya Scania parçaları takıyor vs vs ve hepsi Online içinde geçerli.

Hayır Online'da da çalışıyor. Bu mod değil direkt tırın kendisini değiştiriyorsunuz. Mesela ben DLC'leri almadan önce DLC'lerin kodlarını alıp tıra takıyordum. Mesela alt tampon demirine bibendum koymuştum fakat DLC'm yoktu, olsa bile alt demire koymak mümkün değil. Bazıları kod ile çift tren dorsesi falan yapıyor, korna değiştiriyor çakar koyuyor Volvo'ya Scania parçaları takıyor vs vs ve hepsi Online içinde geçerli.
Nasıl yapabilirim anlatabilir misiniz?

Reno Premium şanzıman 5. viteste 150 görüyor.Birde yeni kasa 750'lik Volvo motoru takın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Volvo motorunu sonradan denewyeceğim bakalım hangisi daha hızlı.
Volvo topspeedde geçer muhtemelen.6 vites yapılırsa daha çabuk hızlanılır.Online'da her zaman 6 vites kullanmak en iyisidir.

Volvo topspeedde geçer muhtemelen.6 vites yapılırsa daha çabuk hızlanılır.Online'da her zaman 6 vites kullanmak en iyisidir.
Aynen, 6 vites daha iyi bende öyle demiştim. arkadaşlar 12 önermişti. volvo motoru dahamı iyi bu arada? ben scania motoru kullanıyorum en hızlısı o diye biliyorum.

Birde volvo motorunun kodu varmı sizde?

Aynen, 6 vites daha iyi bende öyle demiştim. arkadaşlar 12 önermişti. volvo motoru dahamı iyi bu arada? ben scania motoru kullanıyorum en hızlısı o diye biliyorum.

Birde volvo motorunun kodu varmı sizde?
Tüm motor ve şanzıman kodları var bende.Yeni kasa Volvo motoru çok iyi topspeedde benim bildiğim kadarıyla.En iyi şanzımanlarda Man,Reno Premium ve Daf Euro 6 şanzımanları.Volvo motoru yeni kasa mı istiyorsunuz?

Tüm motor ve şanzıman kodları var bende. Yeni kasa Volvo motoru çok iyi topspeedde benim bildiğim kadarıyla. En iyi şanzımanlarda man, reno premium ve DAF euro 6 şanzımanları. Volvo motoru yeni kasa mı istiyorsunuz?

Sizce en hızlısı, en iyisi hangisiyse onu atın hocam, hem herkes faydalanmış olur.

Sizce en hızlısı, en iyisi hangisiyse onu atın hocam, hem herkes faydalanmış olur.
İkisinide atayım öyleyse.İnternette testleri var zaten bakabilirsiniz.Ben yeni kasa öneriyorum.

Volvo FH16 2012: /def/vehicle/truck/volvo.fh16_2012/engine/d16g750.sii
Volvo FH16 Classic (Eski Kasa): /def/vehicle/truck/volvo.fh16/engine/d16g750.sii

Yeni konular

Geri
Yukarı