Çözüldü ETS 2 grafik ayarları nasıl olmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kknksonur

Centipat
Daha fazla  
Selam. Bugün YT'de gezinirken karşıma bu video çıktı. Bu adamın hız göster paneli çok iyi. Koltuk konumu ve grafikleri benim gözümü aldı ve sistemim iyi olmasına rağmen neredeyse tüm oyunlarda bazı tırtıklı şeyler görüyorum. Bu oyunda da camlar, gösterge paneli tırtıklı falan. Nasıl çözebilirim? Ayar falan verirseniz sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ölçeklemeyi %100'den daha fazla yaparsan tırtıklar azalır. Gösterge paneli de daha net olur. Ayrıca çok kafana takma, kabin içi kamera yakınlaştırma komutuna tuş ata, gösterge paneline öyle yakınlaştırıp bak.
Bu oyunda ayarları fulleyen de tırtıktan şikayet ediyor bildiğim kadarıyla, grafikler iyi değil zaten pek.
Bu videoyu bir ara oturup kafanızı rahatlatmak için izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu bir ara oturup kafanızı rahatlatmak için izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Niye izleyeyim 1.40'tan önceki halini? Fov ayarını da yapmış 80-90 derece çok gerçekçi olmuş harbiden.

:D Hocam komik misiniz ya. Tamam bu sefer de siz haklı olun.
Komiğim hocam, videoyu izlemeden bir rahatlama geldi bile sağol. Ben o elemanı biliyorum açıyı köklüyor şirazesi kayıyor kamyonun izlemem yani.

En yükseğe çek bırak, en ideali. Göstergeyi kontrol etmen gerektiğinde yakınlaştırma kullanırsın.
Yolu görmesin de yakınlaştırınca, onu bile çözemediler. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı