Çözüldü ETS 2 hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

297345

Hectopat
Oyunu Steam'den aldım oyuna giriyorum, profilime girip oyunu başlatıyorum ve siyah ekran gelip hata vermeden kapanıyor. Oyunu yeni yükledim, DirectX denedim olmadı. Oyun korsan versiyonda açılıyordu.

Çözüm
Yok hayır, nasıl yapılıyor?
Oyuna sağ tıklayıp özellikler de, açılan sekmede betalar bölümüne gelip 1.35 sürümünü seç. Resim bırakıyorum.
ets2-1.35.PNG
Bende de intro giriyor ve intro bittikten sonra ekran donarak kendini kapatıyor. ETS 2'yi 10 Mayıs 2021 tarihinde aldım 2 gün boyunca oynadım. Fakat ne olduysa 3. gün oyun intro ekranına kadar açılıyor sonrasında hata vermeden kapanıyor. Bunun için Process Monitor yoluyla hata raporu yolladım, bekliyorum, geri dönüşe göre tekrar buraya da yazarım çünkü 2 gün boyunca toplam 10.6 saat oynayabildiğim bir oyunun ortada hiçbir şey yok iken bu şekilde kapanması normal değil diye düşünüyorum.
Oyunu Steam'den aldım oyuna giriyorum, profilime girip oyunu başlatıyorum ve siyah ekran gelip hata vermeden kapanıyor. Oyunu yeni yükledim, DirectX denedim olmadı. Oyun korsan versiyonda açılıyordu.

Oyunumu güncelledim son sürüm şu anda Steam'den giriyorum oyna diyorum çalışıyor diyor ama ekran gelmiyor 5 10 sn sonra durdur yazısı kendiliğinden gidiyor yerine oyna yazısı geliyor yani ekran gelmeden ya da herhangi bir hata vermeden kapanıyor hiç açılmıyor.

Geri
Yukarı