Çözüldü ETS 2 hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

297345

Hectopat
Oyunu Steam'den aldım oyuna giriyorum, profilime girip oyunu başlatıyorum ve siyah ekran gelip hata vermeden kapanıyor. Oyunu yeni yükledim, DirectX denedim olmadı. Oyun korsan versiyonda açılıyordu.

Çözüm
Yok hayır, nasıl yapılıyor?
Oyuna sağ tıklayıp özellikler de, açılan sekmede betalar bölümüne gelip 1.35 sürümünü seç. Resim bırakıyorum.
ets2-1.35.PNG
Rapor düşüyor mu? Ekran kartınız imzanızdaki ise onla alakalı olabileceğini düşünüyorum. 1.35 sürümünde dener misiniz?

Rapor düşüyor mu?
Tekrardan merhaba hocam :) , hemen bakıyorum.
Rapor düşüyor mu? Ekran kartınız imzanızdaki ise onla alakalı olabileceğini düşünüyorum. 1.35 sürümünde dener misiniz?

Hocam çözemedim ki, hata mesajı yollamıyor uyarı mesajı yolluyor onda da kod mod yok.

Son düzenleme:
Hocam sürümü geriye çekmem Multiplayer'i etkiler mi? Ben Multiplayer oynamak için aldım.
Evet etkiler. Maalesef o sistemde stabil bir multiplayer deneyimi yaşayamazsın. Ekran kartının desteklediği DirectX sürümünden kaynaklı diye düşünüyorum bu yaşadığın sorun. En stabil ve rahat deneyimi 1.35 sürümünde alırsın.

Evet etkiler. Maalesef o sistemde stabil bir multiplayer deneyimi yaşayamazsın. Ekran kartının desteklediği DirectX sürümünden kaynaklı diye düşünüyorum bu yaşadığın sorun. En stabil ve rahat deneyimi 1.35 sürümünde alırsın.

Hocam daha önceden denemiştim ben çalışıyordu Multiplayer. Daha demin baktığımda benimle aynı ekran kartına sahip olan arkadaşta da aynı sorun varmış, desteği mi bıraktılar bu ekran kartı için acaba?

Hocam daha önceden denemiştim ben çalışıyordu Multiplayer. Daha demin baktığımda benimle aynı ekran kartına sahip olan arkadaşta da aynı sorun varmış, desteği mi bıraktılar bu ekran kartı için acaba?
Bu konuyu diyorsun sanırım. Ekran kartlarınız aynı değil ama onun da yaşadığı sorun aynıydı. Multiplayer sadece güncel sürümde çalışıyor ve ekran kartın bunun için yeterli değil maalesef. Tek çözümü 1.35 sürümünde offline olarak oynamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı