ETS 2 ilk defa oynarken neler yapılması gerek?

Mouse ile sürüyorum tırımı. Otomatik değil Shift tuşu ile vites arttırıyorum CTRL ile düşürüyorum. E ve Q'ya atalı sinyaller. Süspansiyon ayarlarını nasıl yapabilirim?

Tuşlar ve düğmeler ön süspansiyonu kaldırma indirme kaldırmayı up tuşu yabilirsin yani yön tuşu indirmeyi aşağı yön tuşu ayarlayabilirsin basık olacaktır.

Önce oyunun kendine göre sürüşten tibaren tüm ayarlarını yap. Para hilesine geç. Biraz turla, neler var neler yok en son Truckers MP indirip Online tadını çıkar.

Tuşlar ve düğmeler ön süspansiyonu kaldırma indirme kaldırmayı up tuşu yabilirsin yani yön tuşu indirmeyi aşağı yön tuşu ayarlayabilirsin basık olacaktır.

Sizce hangisi daha iyi? Daha yeniyim oyunda pek bilgim yok tırlarla. Kafa dağıtmak ve eğlenmek için giriyorum oyuna.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki şekilde.

Teşekkür ederim.

Önce oyunun kendine göre sürüşten tibaren tüm ayarlarını yap. Para hilesine geç. Biraz turla, neler var neler yok en son Truckers MP indirip Online tadını çıkar.

MP'sini laptopumun kaldıracağını düşünmüyorum fakat denerim. VAC gibi bir olay olmaz değil mi para hilesinde? Sürüş ayarları derken nelerdir en önemlileri yapmam gereken?

Yazmıştım fakat silinmiş.

CPU: AMD E-300
GPU: HD 6310 (iGPU)
RAM: 4 GB 1066 MHz DDR3 SODIMM
Disk: SSD PNY CS900

Daha gerekli bilgi varsa verebilirim.
hocam 1.38 veya 1.39 oynayabilirsiniz ama üstü kurtarmaz. 4 gb ram olduğu için bana sorarsanız 1.38 kullanmanız daha makul. konsol açmak için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu izleyebilirsiniz. kafama göre chill takılayım derseniz hazır fullenmiş profil kurun. müzikleri dışardan değil oyunun belgelerim>euro truck simulator 2 klasöründeki music klasörüne atmanızı öneririm oyun içinden alt taba gerek kalmadan radyo sesi ayarlayabilirsiniz. keybindlerde atanmamış çok ayar var onları istediğiniz gibi atayın kesinlikle orjinal bırakmayın. fare zor geliyorsa sürüşte zamanla klavyeden fareye geçin ve fareye ilk geçişinizde oyunun orjinal tırlarını sürün araba modu vs fiziği açısından garip gelip iyice fareden soğuyabilirsiniz (zamanında aynısını yaşadım) onun dışında grafik ayarlarını düşükte tutun bol bol mod kurun modsuz tadı çıkmaz bu oyunun birde oyunu oynarken koltuk ayarı yapıp oynayın çok rahatsız edebilir kötü bir koltuk ayarı (oyun içindeki ayardan bahsediyorum)

Sizce hangisi daha iyi? Daha yeniyim oyunda pek bilgim yok tırlarla. Kafa dağıtmak ve eğlenmek için giriyorum oyuna.

Basık kullanmak daha güzel oluyor bana göre 1.47 sürümünde olsaydın bozuk zemin simulasyonu var daha gerçekçi hava katıyor sallanıyor daha çok zevk veriyor sürüş konusunda.

MP'sini laptopumun kaldıracağını düşünmüyorum fakat denerim. VAC gibi bir olay olmaz değil mi para hilesinde? Sürüş ayarları derken nelerdir en önemlileri yapmam gereken?
para hilesinde vac olmaz ama hazır profil daha rahat. bütün galeriler keşfedilmiş oluyor ve istediğiniz markayı almak için illa o galerinin olduğu şehire sürerek gitmek zorunda kalmazsınız. garajlar bol olur rahatça araç doldurursunuz.

Geri
Yukarı