ETS 2 ilk defa oynarken neler yapılması gerek?

Hocam ben oyunu indirimle aldım yanında sanırım birkaç DLC geldi emin değilim 1.38 sürümünün betasına geçeceğim şimdi sorun yaratır mı?

Yaratmaz ama bu DLC'ler kullanılamaz. Yeni aldıysanız iade edip Mighty Griffin veya Heavy Cargo Pack alabilirsiniz. Yayınlanma tarihi 1.38'in yayınlamasından eski olan her DLC çalışacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaratmaz ama bu DLC'ler kullanılamaz. Yeni aldıysanız iade edip Mighty Griffin veya Heavy Cargo Pack alabilirsiniz. Yayınlanma tarihi 1.38'in yayınlamasından eski olan her DLC çalışacaktır.

Direkt oyunu aldım ben hocam DLC almadım bunlar yanında geldi. 2 saati geçti sanırım oynama sürem. Save dosyası açılmıyordu hata veriyordu ve önüme çok fazla DLC getiriyordu sahip olmadığım için oynayamıyordum.

Direkt oyunu aldım ben hocam DLC almadım bunlar yanında geldi. 2 saati geçti sanırım oynama sürem. Save dosyası açılmıyordu hata veriyordu ve önüme çok fazla DLC getiriyordu sahip olmadığım için oynayamıyordum.

DLC hatası vermesi önemli değil. Devam et çalışmıyorsa 2-3 kez üst üste Enter'a tıklayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurda da anlatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
dlc hatası vermesi önemli değil. devam et çalışmıyorsa 2-3 kez üst üste entera tıklayın

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

şurdada anlatıyor

Tamamdır hocam. Her sürüm değiştirdiğimde güncelleme yapıyor yokmudur bunu iptal etme?

DLC hatası vermesi önemli değil. Devam et çalışmıyorsa 2-3 kez üst üste Enter'a tıklayın.

Şurada da anlatıyor.

Enter bastım girdim kayıtlı oyuna hocam. Direksiyon ve tırın ön radyatör gibi kısımı vs. yoktu ve araç hareket etmiyor çalışmıyor fakat etrafa bakma ve kamera tuşları çalışıyordu. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:
Oyunu Steam üzerinden aldım ekteki beta üzerinden oynuyorum yeni sürümlerin kasacağını düşündüğüm için. Fare ve klavye ile oynuyorum. Neler yapmam gerek kontroller kısmında? Oyunu daha keyifli hâle getirecek ayarlar var mı?
Kontroller kısmını kendine göre illa ayarlarsın ben oyundan devamlı zevk alman için birkaç tavsiye vereyim. Asla para ve level hilesi yapma böylece aldığın her tır senin için özel olacaktır. Yeni başlayanların başına hep gelen bir şey tırın çok hasar alırsa bir garaja park et sonra kendi tırınla değil de temin edilen tırla işler yapmaya başla sakın profili silme. Tmp oynamayı düşünüyorsan biraz deneyim kazandıktan sonra oyna. Oyun zevkini misliyle katlayacaktır multiplayer.

Kontroller kısmını kendine göre illa ayarlarsın ben oyundan devamlı zevk alman için birkaç tavsiye vereyim. Asla para ve level hilesi yapma böylece aldığın her tır senin için özel olacaktır. Yeni başlayanların başına hep gelen bir şey tırın çok hasar alırsa bir garaja park et sonra kendi tırınla değil de temin edilen tırla işler yapmaya başla sakın profili silme. Tmp oynamayı düşünüyorsan biraz deneyim kazandıktan sonra oyna. Oyun zevkini misliyle katlayacaktır multiplayer.

Tmp nedir? Oyunda kredi çekip MAN'ın bir tırını aldım ve kullanıyorum kendi kayıt dosyamda. MP açacak bir cihaz değil benimki son sürümü istiyor sanırım illa.

Geri
Yukarı