ETS 2 ilk defa oynarken neler yapılması gerek?

Online'ı boşverin hocam.
Tuş ayarlarını yapmışsınız zaten, aslında oyunu keşfetmekten başka pek bir şey kalmıyor geriye.
Başlangıç için eğer profilinizde hile yoksa Iveco, MAN, Mercedes gibi çekicilerden uzak durabilirsiniz. Çok güçsüz motor seçenekleri ile başlıyor çünkü. Ya da en azından ilk çekiciyi alacak kadar parayı şirketlere çalışarak toplarsınız. Böylece ilk aracınızı alana kadar profiliniz biraz ilerler, siz de daha orta ayar bir araba alabilirsiniz.
Ben peyderpey gelişmeyi tercih ediyorum.

Mouse sol tık vites + sağ tık vites -

Faremin tuşlarına sağa ve sola bakmayı atadım hocam. Shift vites+ CTRL vites - olarak kullanıyorum.

Online'ı boş verin hocam.
Tuş ayarlarını yapmışsınız zaten, aslında oyunu keşfetmekten başka pek bir şey kalmıyor geriye.
Başlangıç için eğer profilinizde hile yoksa ıveco, man, Mercedes gibi çekicilerden uzak durabilirsiniz. Çok güçsüz motor seçenekleri ile başlıyor çünkü. Ya da en azından ilk çekiciyi alacak kadar parayı şirketlere çalışarak toplarsınız. Böylece ilk aracınızı alana kadar profiliniz biraz ilerler, siz de daha orta ayar bir araba alabilirsiniz.
Ben peyderpey gelişmeyi tercih ediyorum.

Man markalı bir tır aldım kredi çekip ve oyunda daha yeni yeni 1000-1500 kilometre yol devirdim. Acaba daha yolun başına yakınken yeni profil açıp tekrarmı başlamalıyım?

Oyunu Steam üzerinden aldım ekteki beta üzerinden oynuyorum yeni sürümlerin kasacağını düşündüğüm için. Fare ve klavye ile oynuyorum. Neler yapmam gerek kontroller kısmında? Oyunu daha keyifli hâle getirecek ayarlar var mı?

Dostum öncelikle vites ayarını sıralı yapabilirsin Shift ile ileri CTRL ile geri oluyor ardindan kontagi açıp sonra motoru çalıştırırsan daha keyifli olur ve ayarlardan gerçek benzin tüketimini de açarsan ekstra bir keyif getirir bir de maddi durumun iyise Logitech G29 direksiyon seti atabilirsin daha uygun fiyatada benim alacağım Rampage V902 var bu ikisi de 900 derece tüm yaris oyunlarına ve ETS'ye uygundur ve Steam'de 2 saat olduktan sonra Truckers MP'ye stram hesabın ile kayıt olup multiplayer oynayabilirsin mesela duisburg-calais yolunda inanılmaz trafik oluyor ama trafik kurallarına yüzde yüz uyman lazım hem de gece olunca far açmazsan kickleniyorsun ona da dikkat et iyi oyunlar hocam.

Dostum öncelikle vites ayarını sıralı yapabilirsin Shift ile ileri CTRL ile geri oluyor ardindan kontagi açıp sonra motoru çalıştırırsan daha keyifli olur ve ayarlardan gerçek benzin tüketimini de açarsan ekstra bir keyif getirir bir de maddi durumun iyise Logitech G29 direksiyon seti atabilirsin daha uygun fiyatada benim alacağım Rampage V902 var bu ikisi de 900 derece tüm yaris oyunlarına ve ETS'ye uygundur ve Steam'de 2 saat olduktan sonra Truckers MP'ye stram hesabın ile kayıt olup multiplayer oynayabilirsin mesela duisburg-calais yolunda inanılmaz trafik oluyor ama trafik kurallarına yüzde yüz uyman lazım hem de gece olunca far açmazsan kickleniyorsun ona da dikkat et iyi oyunlar hocam.

Anladım hocam öneriniz için teşekkürler. Maalesef çok iyi değil durumum bilgisayar almayı planlıyorum elime para geçince. Gerçekçi benzin tüketimi açık. Otomatikten 1 sonraki yani vitesi otomatik atıyor ama geriye ve boşa ben alıyorum vites ayarında. Zor geliyor full manuel.

Faremin tuşlarına sağa ve sola bakmayı atadım hocam. Shift vites+ CTRL vites - olarak kullanıyorum.

Man markalı bir tır aldım kredi çekip ve oyunda daha yeni yeni 1000-1500 kilometre yol devirdim. Acaba daha yolun başına yakınken yeni profil açıp tekrarmı başlamalıyım?
Yoo tekrar başlanacak bir şey yok aslında. Çekişi idare ediyorsa 6-8 level civarında daha güçlü motorlar açılıyor. En kötü motor değiştirirsiniz.

Tmp nedir? Oyunda kredi çekip MAN'ın bir tırını aldım ve kullanıyorum kendi kayıt dosyamda. MP açacak bir cihaz değil benimki son sürümü istiyor sanırım illa.
Tmp trucker mp nin bir kısaltması ama evet son sürüm zorunluluğu var

Geri
Yukarı