Çözüldü ETS 2 multiplayer DLC görmeme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DemirS

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yaklaşık 2 gün önce ETS 2'ye 4 tane DLC aldım ve bunlar Truckersmp'ye girdiğimde bu DLC'leri görmüyor. Şimdiden teşekkürler.
1530918257666.jpeg
1530918297928.jpeg

Çözüm
Rica etsem söylediğim yöntemi uygular mısın?
Yardım - mp de dlclerim gözükmüyor?
Bağlantıdaki 2 yorumdan siteye girip kayıt olduğun mail ve şifre ile giriş yap.
Linked Games/DLC tıklayıp Check Games ve Check DLC butonlarına bas. Sayfayı yenile.
Sonrasında DLC'leri görmesi gerekiyor.
Ondan sonra oluşturduğun Multiplayer Save dosyalarını sil. Yeniden profil oluştur oyuna başla.

Screenshot (1).png

Screenshot.png
Büyük bir ihtimal profil dosyanızda yani save dosyanızda problem var. Yeni profil oluşturarak veya başka bir save dosyası ile deneyin. Mod varsa modları kaldırın.

DLC'nin seçili olduğunu tekrar kontrol edin. Oyuna dosya doğrulaması yaptırıp tekrar deneyin, single player olarak da deneyebilirsin.

Rica etsem söylediğim yöntemi uygular mısın?
Yardım - mp de dlclerim gözükmüyor?
Bağlantıdaki 2 yorumdan siteye girip kayıt olduğun mail ve şifre ile giriş yap.
Linked Games/DLC tıklayıp Check Games ve Check DLC butonlarına bas. Sayfayı yenile.
Sonrasında DLC'leri görmesi gerekiyor.
Ondan sonra oluşturduğun Multiplayer Save dosyalarını sil. Yeniden profil oluştur oyuna başla.

Screenshot (1).png

Screenshot.png

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı