ETS 2 Multiplayerda Oyun İkide bir Kapanıyor

asım_ov

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde orjinal Euro Truck Simulator 2 var. MP yükledim oynayabiliyorum ama her 10 dakika yada 5 dakikada bir '' An application fatal error! Do you want to send crash.log file to developers '' hatasını alıyorum. Ve peşinden '' Oyun yanıt vermiyor'' çıkıp oyun kapanıyor. Sebebini bilen arkaşalar lütfen bi yardımcı olurmusunuz ? Yardım eden , etmeyen herkeze teşekkürler.

ETS 2 mp sürümü son sürüm mü? Ayrıca grafik modu vs. kullanıyorsanız oyunu silip en baştan yükleyin.
ETS2 MP 1.15 için olan sürüm fakat benim oyunumu açtığımda 1.15.1.1 yazıyor. Herhangi Bir mod kullanmıyorum. Zaten yeni yükledim oyunu.

Şunu da hatırlatmak istiyorum. Multiplayer açılırken PHP , SDK kelimelerinin başta olduğu bir dizi yazı çıkıyor. Bir önemi varmı bu konu ile alakalı ?

Son düzenleme:
ETS2 MP 1.15 için olan sürüm fakat benim oyunumu açtığımda 1.15.1.1 yazıyor. Herhangi Bir mod kullanmıyorum. Zaten yeni yükledim oyunu.

Şunu da hatırlatmak istiyorum. Multiplayer açılırken PHP , SDK kelimelerinin başta olduğu bir dizi yazı çıkıyor. Bir önemi varmı bu konu ile alakalı ?

Nereyi bahsettiniz tam anlamadım. Ekran görüntüsü atar mısınız? Ayrıca donanımlarınızı ve işletim sisteminizi belirtiniz.

ETS2MP - Virtual trucking world - multiplayer mod for Euro Truck Simulator 2 game by SCS Software

Eğer bahsettiğiniz yer burası ise PHP SDK olanı değil Game Client olanı indirip kurunuz. Biri oyun üzerinden MP'ye giriş yapıyor, diğeri tarayıcı üzerinden.

Donanım :
Intel Pentium Dual Core CPU E6300 2.8Ghz
2GB Ram
Atı Radeon HD4450 1274 MB
Windows 7 Starter
Bahsettiğim yer gösterdiğiniz yer. Client olanı indirdim. Acaba sürümdemi bir sorun var ? Oyunu yeni aldım yılbaşı indiriminde.

Denedim hemde hepsini denedim. Tüm ilgili klasörleri sildim yeniden yükledim ama olmadı. Yada Steam'da mı bir sorun var ? Dosyaların hatalı olduğu yada virüslü olduğu aklımdan geçmiyor değil.

Oyunu da kaldırıp yükleyin o zaman. Bu sorunu diğer sitelerde de pek görmedim. Olanlar da çözüme kavuşmamış. Multiplayer modu gönüllü kişiler tarafından yapıldığı için bu tarz sorunlar çıkarabilir. Tavsiyem Windows 8.1'e geçmeniz yönünde. Hatta mümkünse RAM'leri min. 4 GB yapıp 64 Bit'e geçin.

Oyunu da kaldırıp yükleyin o zaman. Bu sorunu diğer sitelerde de pek görmedim. Olanlar da çözüme kavuşmamış. Multiplayer modu gönüllü kişiler tarafından yapıldığı için bu tarz sorunlar çıkarabilir. Tavsiyem Windows 8.1'e geçmeniz yönünde. Hatta mümkünse RAM'leri min. 4 GB yapıp 64 Bit'e geçin.
Tamam. Bu arada bir sorum olucak. Bilgisayarımı Windows 8.1'e geçirirsem herhangi bir donma , kasma sorunu çıkarır mı ? Önceden Acer Aspire laptopu XP'den WİN7'ye geçirdik ve kullanılmaz hale geldi.

Tamam. Bu arada bir sorum olucak. Bilgisayarımı Windows 8.1'e geçirirsem herhangi bir donma , kasma sorunu çıkarır mı ? Önceden Acer Aspire laptopu XP'den WİN7'ye geçirdik ve kullanılmaz hale geldi.

7'de herhangi bir sorun yaşanmıyorsa 8.1'de de yaşanmaz. Hatta daha olumlu olacak performans konusunda, merak etmeyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı