ETS 2 para hilesi

İşletim sistemi
Windows 10
Cheat Engine kullanmadan bunu yapmak mümkün fakat bunun için oyun save dosyası düzenlemeyi bilmeniz gerekiyor bunu burda size anlatmam çok uzun sürer. Save dosyanızı yükleyin ben size gerekli parayı yapıp tekrar gönderiyim.

Eğer dosya üzerinden yapmak isterseniz şu yolları izleyebilirsiniz.

1. Save dosyasına giderek game dosyasını not defteri ile birlikte açın ve arama kısmına "money_account:" yazarak aratın.

2. Bulunan satırın yanında para miktarınız olucak o miktarı silip yerine en fazla 9 haneli bir sayı yazın "örnek: 999999999"

3. Yazdıktan sonra kayıt edip çıkın.

Bu da seviye için.

1. Save dosyasına giderek game dosyasını not defteri ile birlikte açın ve arama kısmına "experience_points:" yazarak aratın.

2. Bulunan satırın yanında seviye biriminiz olucak o miktarı silip yerine en fazla 6 haneli bir sayı yazın "örnek: 115698" (bunun en fazla kaç seviye desteklediğini bilmiyorum.)

3. Yazdıktan sonra kayıt edip çıkın

Eğer dosya üzerinden yapmak isterseniz şu yolları izleyebilirsiniz.

1. Save dosyasına giderek Game dosyasını not defteri ile birlikte açın ve arama kısmına "money_account:" Yazarak aratın.

2. bulunan satırın yanında para miktarınız olacak o miktarı silip yerine en fazla 9 haneli bir sayı yazın "örnek: 999999999"

3. yazdıktan sonra kayıt edip çıkın.

Bu da seviye için.

1. Save dosyasına giderek Game dosyasını not defteri ile birlikte açın ve arama kısmına "experience_points:" Yazarak aratın.

2. bulunan satırın yanında seviye biriminiz olacak o miktarı silip yerine en fazla 6 haneli bir sayı yazın "örnek: 115698" (bunun en fazla kaç seviye desteklediğini bilmiyorum.)

3. yazdıktan sonra kayıt edip çıkın.

Ben Steam'dan aldım Save dosyası yok bende.

Geri
Yukarı