ETS 2 para hilesi dosyasında virüs var mıdır?

ntrs87

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Link bu adam gösteriyor nasıl yapılacağını arkadaşlar bunu indirirsem PC çöker mi ETS 2 multiplayer oynuyorum para lazım oluyor ben yeni indirdim oyunu hiç para olmadığı için oynayamıyorum zevkli olmuyor. Yüklersem sıkıntı çıkar mı? Çünkü PC yeni arkadaşlar.

Bankanın kredi verdiği ilk parayı alma. Biraz kendin iş alarak para kasıyorsun. Sonrasında banka sana 500 bin ya da daha fazla kredi verecek. Parayı bankadan çektikten sonra birbirinden uzak 2 garaj al. Bu 2 garaja alabildiğin en ucuz çekicileri ve şoför ekle. Garaj yönetiminden aldığın garajlara git gel yapıyorsun. Yaptığın bu yöntem ile şoförlerin sana hızlıca para kazandırıyor. Save yükleme ya da ikinci part uygulamalar üzerinden para hilesi yaparsan oyundan hiç zevk alamazsın.

Arkadaş yüksek ihtimalle gitmiş Cheat Engine'den profile para hilesi yapmış. Onu da yüklemiş internete.
Gerek yok öyle şeylere.

Para hilesi yaparak ETS'nin zevki çıkmaz. Cidden çıkmaz.

Yine de para hilesi istiyorsanız Cheat Engine indirin. Cheat Engine'i açın. ETS 2'yi açın. Sonra Alt+Tab atın. Cheat Engine'den ETS 2'yi seçin. Tekrar Alt+Tab atıp paranıza bakın. Diyelim ki 2000$. Cheat Engine'de ince uzun kutucuğa 2000 yazıp New Scan diyelim. Ardından oyunda paramızı azaltmamız lazım, kırmızı ışıkta geçerek ceza yiyerek mesela. Ceza yedikten sonra Alt+Tab atıyoruz. Cheat Engine'de Next Scan diyoruz. Ardından sol kutuda olan bütün zımbırtıları aşağıya atıyoruz ve değerleri istediğimiz para miktarına değiştiriyoruz. Sonra tekrar ceza yiyoruz oyunda ve boom. Para hilesi oldu.

Umarım yardımcı olmuştur. İnternetten bakmadın. El emeği göz nurudur.

Cheat Engine ile 6 tık ya :D Bu kadar zor olmamalı. Başkalarının save dosyası, versiyon farkından uyumsuzluk çıkarabilir.

İndir Cheat Engine'yi. Çatır çatır para yap.

Zaten ne single, ne multi hiçbir yerde önlem yok. Herkes özgürce kafasına göre takılıyor.

Bırakın da o kadar gerçekçi olmasın. Oyun bu ya. 2 şehir arası teslimat yapacağız, kendi zevkimize göre tır alıp satalım, modifiye edelim. Türk milleti ve modifiyeyi birbirinden ayıramazsın. TOGG çıkmadan modifiye eden bir milletiz biz.

Yeni konular

Geri
Yukarı