ETS 2 Save Dosyasını Kurtarmak Mümkün mü?

Geçen sene Steam Cloud özelliği gelmişti. Hiç profil ayarından Steam Cloud seçeneğine tik atmış mıydınız?

Belgeler/ETS 2 ve Steam Cloud açıksa oraya kaydoluyor. Ayrıca 4 yıllık save nedir hocam ben her hafta yeni save açıyorum eskisini silip de.

Huyum kurusun, takıntılıyım bu konularda. Bir profile emek vermek hoşuma gidiyor. :D Cloud açıktı aslında. Eşitleme yapardı her çıktığımda. Oyuna girince yeni profil açtırdı. Yedekler gelir diye uğraştım biraz ama çözüm olmadı.

Birkaç yabancı forumda 2018'de Steam bulut kayıt olayının geldiğini söylemişler. Denediniz mi?

Umarım gelmiştir. Ben bir türlü profilime ulaşamadım. Cloud açıktı bu arada. Kendim bir senkronizasyon mu başlatmalıyım acaba?

Geçen sene Steam Cloud özelliği gelmişti. Hiç profil ayarından Steam Cloud seçeneğine tik atmış mıydınız?

Atmış olmalıyım. Bulut üzerinden kayıt ediliyor diye içim rahattı çünkü. Yine de unutmasaydım dosyaları kopyalardım. İşi garantiye almak isterim her zaman. Bu sefer aklımdan çıkmış. :(

Cloud etkin olmayabilir o zaman. Ben aktif olduğunu hatırlıyorum ama en azından 1-2 profil geri gelmeliydi. Oynamak isteyenlere yeni profil açıyordum çünkü. Varsayılan olarak da Cloud özelliği aktif oluyor profil açarken. Biraz bekleyeyim olmazsa. Olur da geri gelirse, konuyu güncellerim. Cevaplarınız için teşekkür ederim. :)

Belki başka bir çözüm önerisi gelir diye de açık bırakıyorum şimdilik konuyu.

Eğer Cloud açıksa ve kaydettiyse Cloud'a, Steam dosya konumundan userdata'ya girip ETS2'ye ait dosyayı bul, kaydetmişse save dosyaları oradadır. Cloud açık değilse yapacak bir şey yok. Oyundan her çıktığında otomatik kayıt ettiğinden, Cloud yararlı bir şey aslında bu tür durumlarda.

Eğer Cloud açıksa ve kaydettiyse Cloud'a, Steam dosya konumundan userdata'ya girip ETS2'ye ait dosyayı bul, kaydetmişse save dosyaları oradadır. Cloud açık değilse yapacak bir şey yok. Oyundan her çıktığında otomatik kayıt ettiğinden, Cloud yararlı bir şey aslında bu tür durumlarda.

Teşekkür ederim. Açık değilmiş sanırım. Yeni profil dosyası var sadece. Soğuk bir su içmeye gideyim artık. :)

Cloud yeni profil açınca otomatik açık oluyor ama siz 4 yıl önceki save dosyasından bahsediyorsunuz. Üstteki arkadaş da Cloud'un 2018'de geldiğini söylemiş. Sonradan el ile açmadıysan geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı