ETS 2 Şirketim Batıyor

İmparator51

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Teksas, Rockport
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600x
Sapphire Pulse Rx590 8GB
2x8GB XPG GAMMIX D30
Crucial P3 Plus 2TB
GIGABYTE B450M S2H
Dell S2721HN
Dell Alienware AW2724HF
Acer Aspire 6935G

Toyota Corolla

XBOX Series X
PlayStation 4

ROG Phone 8 Pro
Galaxy S24 Ultra
Galaxy S20 FE
Galaxy Tab S9 U
Redmi Note 12
Redmi 10 2022
iPhone SE 3
Sony Xperia XA1
Galaxy Win
Galaxy Wonder
Galaxy Note GT-N8010

Amazfit Verge
Apple Watch 4
Samsung Gear S2

Redmi Buds 4 Active
Philips SHB3175
Batıyorum arkadaşlar. Çalışanlar para ya kazanamıyor kazansalar bile borcu ödemeye yetmiyor. her zaman yakıt ve bakım parası zarara giriyorum hiçbiri para getirmiyor. Böyle giderse şirket batacak yakında. Zamanla tecrübeleri artar mı yoksa hepsini işten mi kovayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeterince büyümeden ekstra tır alıp işçi almak bence doğru değil. İşçi yeterince tecrübeli değilse zaten üç kuruş kazandırıyor canı sıkılınca da 5 kuruş götürüyor. Sen kov elemanı sat tırı borcu öde ya da ucuz bir tır al işçinin kullanması için.

Batıyorum arkadaşlar. Çalışanlar para kazanamıyor her zaman yakıt ve bakım parası zarara giriyorum hiçbiri para getirmiyor. Böyle giderse şirket batacak yakında. Zamanla tecrübeleri artar mı yoksa hepsini işten mi kovayım?
At save, yükle local, gir tmp keyfine bak ne dertleniyorsun, zaten tr genci olarak yaşlanıyoruz, oyunda da çökme hocam.

Çok kaza yapıyorsan diğer şirket tırlarını kullan, kendi tırını sürerken kaza yapmamaya çalış. Yaptığın her iş yakıt parasını kat kat çıkartıyor zaten yakıt dert değil. Kaza yapma, yükü sağlam götür.

At save, yükle local, gir tmp keyfine bak ne dertleniyorsun, zaten TR genci olarak yaşlanıyoruz, oyunda da çökme hocam.

Öyle zevki çıkmıyor be hocam 😀

Bir ekran görüntüsü atar mısınız şoför yöneticisinden?

Hocam @651899 hocamın tavsiyesi üzerine tüm elemanları kovdum. Şu an tek ben varım ve günlük 470 bin TL para kazanıyorum.

IMG_20230908_145407.jpg

Çok kaza yapıyorsan diğer şirket tırlarını kullan, kendi tırını sürerken kaza yapmamaya çalış. Yaptığın her iş yakıt parasını kat kat çıkartıyor zaten yakıt dert değil. Kaza yapma, yükü sağlam götür.

Hocam bendeki botlar sinyal vermeden şerit değiştiren, üstüme üstüme ben yokmuşçasına bana doğru süren cinslerden. Adam yavaşlamıyor ki otobanda arkadan giriyor dorseye davar. Kaza yapmamak elde değil. Diğer kariyerimde öyle değil ama. Bir ayarı var ise söyleyebilir misiniz?

Maillere bakınca anlaşılıyor batışın eşiğinde olduğum.

IMG_20230908_145430.jpg

İstanbul, Berlin ve Londra'da 5 tırlık garajım var. Berlin dışındaki hepsini sattım. Şimdi yaklaşık bi 5 milyon TL gibi bir param var. Bu parayı ne için harcayayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam profil fotoğrafınızda Corolla olduğunu görünce sevindim :D
Benim de şirket bir ara zarardaydı boş boş kredi çekmiştim çünkü. Dediğiniz gibi bir kaç garaj satıp verimsiz işçileri çıkartıp sonrasında arkada İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses, Zeki Müren, Cengiz Kurtoğlu, Aşık Veysel falan dinlerseniz yol 5 kat daha kısa geliyor bana şahsen :D

Arkada İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses, zeki müren, cengiz kurtoğlu, aşık Veysel falan dinlerseniz yol 5 kat daha kısa geliyor bana şahsen :D

Hocam bu müzikler uykumu getiriyor. Bir akşam öyle oynarken uyuya kalmıştım. Sabah uyandığımda karşımda kaza yapmış tırım duruyordu :D

Hocam profil fotoğrafınızda Corolla olduğunu görünce sevindim :D

Neden hocam?

Benim de şirket bir ara zarardaydı boş boş kredi çekmiştim çünkü.

Hocam bende bu günleri düşünemedim zamanında tüm kredileri çektim ödeyemiyorum şimdi.

Geri
Yukarı