ETS 2 son güncellemeden sonra tır yanlamaya başladı

Darwin19

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Scania 630 beygirlik yeni tırını kullanıyorum Update gelmeden önce virajlara falan çok rahat giriyordum ama acayip yanlıyor viraja girince hemen kontrolü kaybediyorum...

Scania 630 beygirlik yeni tırını kullanıyorum Update gelmeden önce virajlara falan çok rahat giriyordum ama acayip yanlıyor viraja girince hemen kontrolü kaybediyorum...
Oyunu daha da gerçekçi yaptılar 1.48 sürümünde. Önceden ani dönüşte fren yapınca tırı fırlatıyordu şimdi tekerlekler kitleniyor takla atmıyortsunuz.
NOT: Ayarlardan traction control kapalıysa açabilirsin.

Lastik sesi falan gelmiş bir de en ufak hoşuma gitmedi ben hızlı gitmeyi seviyordum her dakika başı saveyi geri mi alacağım?

Lastik sesi falan gelmiş bir de en ufak hoşuma gitmedi ben hızlı gitmeyi seviyordum her dakika başı saveyi geri mi alacağım?

Bende genelde 5000HP gibi bir rakamla oynuyordum eski sürümde. Artık sarmaktan gidemiyor yoldan çıkıyor yapacak bir şey yok istersen 1.47'den devam et.

Takla atmak yerine tırımız sakat kalıyor :D

1691416303145.png

Önceki sürümlerde konvoylar açık mı?

Son düzenleme:
Bendede aynı şekil.Ama birazda güzel olmuş alışınca tokyo drift yapıyorum.

Bende de aynı şekil. Ama biraz da güzel olmuş alışınca Tokyo drift yapıyorum.

Ben alıştım iyi oluyor sollayıp drift atıp karşıdan geleni devam ettiriyorum ama arkada dorse sağa sola sallanıyor :D

Geri
Yukarı