ETS 2 tır tavsiyesi

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar şu an 211k gibi param var ve seviyem 16. Kendime tır almak istiyorum. Kredi çekerim oyundan. Ne tavsiye edersiniz?

Modellemesi iyi olanlar, Nextgen Scania, Range T, DAF XF-XG-XD, New Man Tgx gibi araçlardır.
Kısmen iyi olanlar Volvo 2012, Man Euro 6, New actros MP4 ve DAF Euro 6'dır.
Daha eski olarak Actros Mp3 (dotec moduyla oynanmalı) iyidir bu araç oyunda zaten var ucuza bulunur herhalde.

Hocam seviyemi belirtmiştim yetmiyor.

Modellemesi iyi olanlar, Nextgen Scania, Range T, DAF XF-XG-XD, New Man Tgx gibi araçlardır.
Kısmen iyi olanlar Volvo 2012, Man Euro 6, New actros MP4 ve DAF Euro 6'dır.
Daha eski olarak Actros Mp3 (dotec moduyla oynanmalı) iyidir bu araç oyunda zaten var ucuza bulunur herhalde.

Hocam ben size alabileceğim araçları atayım. İnceleyin. Bu arada 6x2 araçlar var onlar nasıl? Benim için önemli olan araç yokuşta bayılmamalı. Yol tutuşu iyi olmalı. Hızlanmas güzel olsun yeter.

Mercedes GigaSpace nasıl? Scania High Roof var. Volvo FH750 den bir önceki model var. Hangisini alayım? 6x2'ler nasıl.

Son düzenleme:
Hocam seviyemi belirtmiştim yetmiyor.

Hocam ben size alabileceğim araçları atayım. İnceleyin. Bu arada 6x2 araçlar var onlar nasıl? Benim için önemli olan araç yokuşta bayılmamalı. Yol tutuşu iyi olmalı. Hızlanmas güzel olsun yeter.

Mercedes GigaSpace nasıl? Scania High Roof var. Volvo FH750 den bir önceki model var. Hangisini alayım? 6x2'ler nasıl.
En az 510'luk Mercedes alman lazım rampa çıksın diyorsan. Scania hangi kasa bilmiyorum ama yeni kasanın R450 modeli de çekiş olarak iyidir. 6x2 daha zor devrilir 4x2'ye göre ama oyuna Abs Tcs sistemleri geldiğinden beri sanki Esp de gelmiş gibi kolay kolay devrilmiyor araçlar direniyor. Ağır yük işareti olan yükleri almayacaksan 4x2 iyidir.

Mercedez benz actros MP3 var dotec mod ben hep bununla oynuyorum hem gerçekçi oluyor hem de kabin içi güzel ayrıca yolu daha güzel gösteriyor nedense bu araç. Bu yüzden keyif veriyor. Bazı araçların iç kamerası çok yakın direksiyon gözüne kadara geliyor resmen. Tamamen sana kalmış. Kamera modu kurarak yeni kasa Scania S'de alabilirsin. Kamera modu dediğim de iç kamerayı gerçekçi yapıyor direksiyonu yakın olan araçlar gerçekçi duruyor uzaklaştırıyor biraz. Volvo araçlarını mesela ben hiç sevmiyorum. Tamamen zevk meselesi aslında. Yeni Actros'da iyidir bu arada onun da modlu olanını oynuyorum Steam atölye de var. Modsuz oynanmıyor bu oyun.

Bunları aktif olarak kullanıyorum. Scania modu da iyidir eski nesil araçlar da oluyor bunda keyif veriyor bana. Bir de fizik modu attım onu da kurmanı öneririm çok gerçekçi yapıyor arabanın sallanmasını falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı