ETS 2 tır tavsiyesi

RecTioN

Yoctopat
Arkadaşlar merhaba bana önerebileceğiniz tır var mı?
Hızı ve yol tutuşu iyi olsun, özellikle devrilmeyen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Berrkay

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
7
Yer
Kamino
Özellikle devrilmeyen tır yok. Viraja 150 ile girersen hepsi devrilir. Volvo, 6x2 arka aksı kalkabilen şasi kullanabilirsin. Birkaç güncelleme önce denediğimde Iveco hiçbir şekilde yatmıyordu, şimdi düzenlemiş olabilirler.

Ek bilgi: Krone dorse kullanırsan onların ayarı farklı, normal dorseye göre daha oturaklılar.

SS Erwin Rommel

Hectopat
ETS 2 MP oynuyorsanız eğer stabiliteyi değiştiremezsiniz, singleplayer oynarken tırınızın "stability" ayarınızı değiştirirseniz, dorseniz devrilmez. Bunu internetten araştırabilirsiniz.

Onun dışında, yol tutuş ve hız olarak Scaina,
Stabilite ve sağlamlık açısından Volvo.

Ulunay

Kilopat
Makaleler
6
Scaina 6X4 uzun şasi derim. Araç ve dorse ne kadar uzun olursa hızlı giderken ilginç şekilde daha az devriliyor.

10/10 fizik motoru...

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
Scania S ve R serisi hem özelleştirme olarak hem de oyunda kalitesi olarak çok iyi öneririm. Oyunun en hızlı tırı Scania. Ama hızlı olduğu için çok devriliyor. :D

Deydo

Picopat
Eğer hız istiyorsanız Scania alın. Oyunun en hızlı tır markası. Yol tutuşu falan da bana göre iyiydi.

fiseq

Centipat
Kesinlikle önerim Volvo FH16 classic. Tır sürmeyi seven ama o hantallıktan haz etmeyen birisi olarak hızlı kalkışı sürati ve her şeyi ile FH16 classic diyorum. Düz yolda 150'ye çok rahat bir şekilde ulaşıyorsunuz. Gördüğüm maksimum hız ise 169 ekran görüntüsü mevcuttur. Uğraştırmayın :D

Yukarı