ETS 2 Tır Tavsiyesi

Sen başta saldırgan bir dil kullandığın için bunlari tartışıyoruz burada şu anda foruma yeni biri girip mesajları okusa ezelden beri kavgalı bunlar der. Bana aynı şeyi böyle mi anlattın acaba kontrol et.

Hata yapmış olabilirim. Bir ara duisburg yolunda ki köprü de geçişte bug oluyordu hızınız 190 lara çıkıyordu. Bazı fırsatçılar motor ile oynayarak bu hızları dahada arttırıyordu. Nasıl yaptıklarını bilmiyorum forumda tartışılırken okumuştum tork diyenler vardı ondan dolayı tork kodunu attım.

Bu tır bana fazla yakıt tüketiyor gibi geliyor diğer tırlara göre sizde böyle bir şey hissettiniz mi ?
Açıkcası mantıksal olarak 730 beygir motoru beslemek kolay değildir. Ancak pek bir fark hissetmedim. Zaten para hilesi yapacak kişi benzini dert etmez heralde.

Ben bu tırı kullandığım için bunu baz alarak yardımcı olacağım. Bu tırı kullanma sebebim ise görünüşünün hoşuma gitmesi ve performans konusunda diğer tırların genel itibariyle iyi olması.

Bu normal yükleri çekebileceğiniz en dengeli ayar; 4x2 şasi, 12+2 vites, 360 beygir.Eki Görüntüle 397934

Bu en ağır yükleri çekebileceğiniz en dengeli ayar; 8x4 şasi, 730 beygir, 12+2 vites.
Eki Görüntüle 397935

Bu da en ağırından normaline her türlü alanda sizi idare edebilecek en dengeli ayar; 4x2 şasi, 12+2 vites, 730 beygir.
Eki Görüntüle 397936
Eski volvo en güçlü motoru ile man 12 vites şanzıman veya iveco motoru kullanırsan 180 km h geçersin büyük ihtimal

bence ağır yükte volvo almalısın gayet güçlü ve dlc ile şık olabilir istersende mod yüklersin ağır yüklerden baya iyi iş çıkarıyor hafif yükler ise 4.4 yada .6.2 scanıa almalısın onları alırken zaten kulanım tiplerinede bakarak al senin için daha iyi olur ets 2 de en güçlü tır volvo fh 16 dıdı galiba

Ben Scania ve Renault kullanırım genelde.

Scania S730 al. 6 Vites, 4x2 yap en iyisi. Görünüş olarak performans olarak bence gayet güzel bi tır. Beğenmezsen Volvo 750hp al, hızlı gidersin ama kalkışı biraz zor. Güç, yakıt ve görünüş olarak Scania yeni kasa en iyisidir. 2 yıldır oynuyorum biraz Volvo kullandım ama Scaniadan şaşmam. Mighy Griffin DLCside indirirsen tadından yenmez trailer ile.

En çok kullandığım 3 tır:

Scania S730
Man Euro 6
Mercedes
Bende Volvo fh Scania s bide Mercedes New actros var bunları değişmeli kullaniyom sıkılınca degisiyom kendime bir şirket tırı belirleyip surekli ondan alıp işçiye vermek istiyorum ya Mercedes yeni kasa ya Man ya da saf almayı dusunuyorum hangisini şirket tırı belirlemeliyim acaba

Sen sadece hoşuna giden tırı seç daha sonra oyunun dosyalarından seçtiğin tırın motoruna şanzımanına v.s. en güçlülerini yazdınmı yeterli.

Tabii ki Volvo, %100 hasarda bile giden bir tır olmayı başardı.

1693227557175.png

Direğe girip %100 hasarı olmadan önce çekilmiş masum bir Volvo.(Benim tırım bu arada, çok fazla masraf çıkardı)

Geri
Yukarı