ETS 2 ve Don't Starve Together alınır mı?

68055

Hectopat
Makaleler
1
Almayı düşündüğüm oyunlar bunlar. Kuzenim ile birlikte oynayacağız ama ETS 2 beni bayacağını düşünüyorum. Tır sürmeyi sevmiyorum çünkü. Aklınızda güzel bir co-op veya online oyun önerilerinizi de alabilirim. Don't Starve Together mantığı ne hiç bilmiyorum çünkü.
Bütçe 15 TL.

Sistem:
  • İşlemci: E6300.
  • Anakart: MSI G41m E43 anakart.
  • RAM: 2x2 600 MHz RAM.
  • Ekran kartı: HD 4450 512 MB.
  • SSD: 860 EVO 500 GB SSD.
  • HDD: 300 GB HDD.
Kuzenimin de sistemi hemen hemen aynı ama o laptop ve hemen hemen aynı FPS alıyoruz çoğu oyunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Don't Starve Together alınabilecek bir oyun bende kuzenimle almıştım keşfedilecek çok öğeler içeriyor topluluk sayfasında birden çok atölye öğeside bulunuyor fakat bu fiyata alınmaz indireme girmesini bekleyin.
Öneri olarak da ayriyeten Saints Row: The Third oyunu var şu anda indirimde 3.60 kuruş co-op GTA mantığı bulunan güzel bir oyun internette videoları var bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Don't Starve Together alınabilecek bir oyun bende kuzenimle almıştım keşfedilecek çok öğeler içeriyor topluluk sayfasında birden çok atölye öğeside bulunuyor fakat bu fiyata alınmaz indireme girmesini bekleyin.
Öneri olarak da ayriyeten Saints Row: The Third oyunu var şu anda indirimde 3.60 kuruş co-op GTA mantığı bulunan güzel bir oyun internette videoları var bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Hocam biz biraz daha chill oyunlar arıyorduk.

İkisine de sahibim, alınır. Yalnız o sistem ETS 2 açmaz bile artık, DX 11 desteği yok. 1.35'e düşürürsen anca.

Eğer çevrenizde Don't Starve oynayan var ise together alınabilir, gayet güzel 2D olsa bile arkadaşlar ile zevk veren bir oyun.

Garry Mod'u düşünüyoruz ama şu an fiyatı pahalı indirim bekliyoruz. Teşekkürler yine de hepinize.

Geri
Yukarı