ETS 2 Windows 10 32 Bit'te çok kasıyor

Er73748

Kilopat
Makaleler
10
Merhabalar, sorunumu açıklayayım: İlk önce ben dün bir blog yazmıştım Snopy V5H incelemesi adında. Burada direksiyonumun titreşimini ETS 2'de çalıştıramadığımı söylemiştim ve bir arkadaş 32 Bit üzerinden çalışacağını söyledi. Denedim, oldu, gerçekten de çalıştı. Ama ne zaman titreşse direksiyon oyun 3 FPS gibi çok düşük FPS'lere düşüyor. Aynı zamanda ayarlarda titreşim ile en ufak bir ayar yapsam bile FPS çok düşüyor. Bunu nasıl çözebilirim?(64 Bit'te titreşim çalışmıyor)
Sistemim:
R3 2200G.
RX 570 4 GB OC.
8 GB RAM.
(Oyun orijinal)

Merhabalar, sorunumu açıklayayım: İlk önce ben dün bir blog yazmıştım Snopy V5H incelemesi adında. Burada direksiyonumun titreşimini ETS 2'de çalıştıramadığımı söylemiştim ve bir arkadaş 32 Bit üzerinden çalışacağını söyledi. Denedim, oldu, gerçekten de çalıştı. Ama ne zaman titreşse direksiyon oyun 3 FPS gibi çok düşük FPS'lere düşüyor. Aynı zamanda ayarlarda titreşim ile en ufak bir ayar yapsam bile FPS çok düşüyor. Bunu nasıl çözebilirim?(64 Bit'te titreşim çalışmıyor)
Sistemim:
R3 2200G.
RX 570 4 GB OC.
8 GB RAM.
(Oyun orijinal)
Aynı sorun bendede var fakat hiçbir yerde çözümünü bulamadım. Ya da çözüm üretemedim.
Yardım edecek biri varsa.

Sağlıklı bir şekilde yeniden o sisteme 64 bit format atman gerekli. Umarım nasıl format atacağını biliyorsundur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar zaten işletim sistemim 64 Bit. Oyunu 32 Bit başlatınca sorun oluyor.

1619529780053.png

Yeni konular

Geri
Yukarı