Çözüldü ETS 2 yükleme ekranında kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samtba

Decapat
Merhabalar. Geçen günlerde bilgisayar kaldırıyor mu diye test etmek amacıyla ETS 2'yi crack olarak yükledim, açtı. 10-15 dakika oynayıp kapattım ve oyunu Steam üzerinden satın aldım. Oyuna giriyorum, sorunsuz bir şekilde açıldıktan sonra nereden başlayacağımı vesaire seçiyorum, yükleme ekranının sonuna kadar geldiğinde oyundan hata vermeden atıyor.
Attığı kısım:

1649447444021.png

Dosya Ekleri

• 1649447393738.png
    1649447393738.png
    574,5 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Rapor alın:

Crack yüklediğin sürümü ile satın aldığın sürüm farklı olabilir. Bu da şu demek bilgisayarın daha az boyutlu örneğin.1.24X sürümünü kaldırırken son sürüm olan 1.41'i kaldırmayabilir.
2. Olasılık Save dosyan. Crackli oyunda ki Save dosyasına girmeye çalışıyorsan çoğu ihtimal üzerinden sorun çıkabilir bir de yeni Save açıp dene.
Evet, sorun ekran kartımın DX11 desteklememesiymiş. Steam'den betalar kısmına gelip sürümü 1.35'e alınca çözüldü.
Hayır, yeni yükledim oyunu.

Crack yüklediğin sürümü ile satın aldığın sürüm farklı olabilir. Bu da şu demek bilgisayarın daha az boyutlu örneğin.1.24X sürümünü kaldırırken son sürüm olan 1.41'i kaldırmayabilir.
2. Olasılık Save dosyan. Crackli oyunda ki Save dosyasına girmeye çalışıyorsan çoğu ihtimal üzerinden sorun çıkabilir bir de yeni Save açıp dene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya doğrulamayı deneyin. Ayrıca crack oyundan kalan bütün dosyaları sildiğinize emin misiniz, uyumsuzluk oluyor olabilir.

Rapor alın:

Rapor alın:

Evet, sorun ekran kartımın DX11 desteklememesiymiş. Steam'den betalar kısmına gelip sürümü 1.35'e alınca çözüldü.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı