ETS 2'de aldığım saçma ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vito S

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar videoyu izleyin, gerekirse 0.50 hızında izleyin. Sağda arkadaşım bekliyordu ve bana haber vermeden yola çıktı, ben de haliyle duramadım. 10 gün ban yedim. Bu olay sonrasında sizce haksız mıyım? (Sizden bir şey istemiyorum sadece durumu değerlendiriyoruz.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Scelebi benim, çeken ise admin sanırım.

"Merhaba scelebi,
Aşağıdaki nedenle TruckersMP ağından yasaklandınız: §2.2 tokmaklama ı §2.5 pervasız sürüş -

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Your ban will expire at 2020-11-26 13:00:00. (yasaklar, UTC saat dilimine göre verilir. Kesin son kullanma tarihi, saat diliminize bağlı olarak değişebilir.)"

yasaklamanızın açıklaması:

Klipte kardeşinize çarparak nasıl uygunsuz davranışlar sergilediğinizi görebilirsiniz. Bu manevra toplam 2 kuralı ihlal etti, bu yüzden yasaklandınız. Bu davranışla diğer kullanıcılar da tehlikeye girdi.

2 Kuralı ihlal ettiniz, bu nedenle yasağınız haklı.

işte ihlal ettiğiniz kuralların bir kopyası:

§2.2 - tokmaklama
*

Kasıtlı olarak veya ihmal nedeniyle başka bir oyuncuyla çarpışmaya neden olmak. Araçlarına doğru yönlenerek bir çarpışmaya neden olmaya çalışmak.

§2.5 - dikkatsiz sürüş *

Güvensiz kabul edilen ve diğer oyuncuları tehlikeye atan bir şekilde araç kullanmak. Bu, aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir: Geriye doğru sürüş, trafik ışıklarını veya yol işaretlerini görmezden gelme, hız yapma, diğer kullanıcılarla yarış (tucson, Phoenix ve södertälje (ProMods) yarış pistleri hariç). Harita sınırları dışında veya mini harita / GPS tarafından kapsanmayan alanlarda sürüş. Haritanın kasıtlı bir parçası olan gizli yollar dahil edilmemiştir. Bu yolları kullanabilirsiniz. ProMods'ta, kilitli olmayan yollarda veya patikalarda sürebilirsiniz. Başka bir kullanıcının aracına zarar vermek için desync gecikmesi veya hızlı tasarruf kullanmaya teşebbüs etmek. Trafik sıkışıklığından geçmek için hayalet modu özelliğini kullanma.

Kurallarımızın tamamını burada bulabilirsiniz

Sizin bakış açınızdan sahip olabileceğiniz herhangi bir karşı kanıt büyük ölçüde takdir edilmektedir. Karar verme sürecinde bize yardımcı olabilecek duruma potansiyel olarak daha fazla bağlam katabilir.

Bu da açıklaması kasıtlı olarak birine çarpma nedir ya, bilerek vurmuş gibi mi gözüküyorum duran araç önüme atlayınca napayım durmuyor, napayım yani?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dönüşlerde sollama yapılmaz.

Sollama niyetine adamı biçmişsin resmen hatalısın ne yazık ki.

Öyle bir sollamışsın ki Asphalt oyununda böyle yapınca arabaları crash'leyip puan kazanıyordun. Virajda sollanır mı ya?

Ben de ban yedim, ne kadar ban yediğime nerden bakabilirim? Oyuna girdiğim de sadece ban yedin diyor.

Tırların araba gibi olmadığını belirtmek gerekiyor mu? Sollarken aracın kıçındaki 4 tekerleği unuttun sanırım. Sana tevsiyem 4X2 kullanman. :)

Ben sollamayı başaramayınca yoldan çıkmayı tercih ediyorum. Çimliklere sürüyorum yani... tabi bu her zaman işe yaramıyor. Alttaki benim çektiğim bir video. :D

Son düzenleme:
10 gün az bile.
Normalde en az 14 gün ban atarlar.
Bu arada sen burda çok net suçlusun.
Ben de ban yedim, ne kadar ban yediğime nerden bakabilirim? Oyuna girdiğim de sadece ban yedin diyor.
Arkadaşlar ama o sağda bekliyordu anlamıyor musunuz ben yolumda giderken önüme çıktı neden durduk yere sollama yapayım?
Hatalı sollama yaparak arkadaşı Allah'a kavuşturuyorsun. Senin suçun. Sonra da hatalı ban konusu açıyorsun. Tırın kafasını öne sokuyorsun ve dorse de arkadaşına çarpıyor. Bariz bir şekilde haksızsın.
Dorse yok ama siz bilirsiniz sağ da bekleyen arkadaşım ben gelince önüme çıktı ve gaza bastı normalde sağ da bekliyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı