Çözüldü ETS 2'de havalı fren simülasyonu kapalı olmasına rağmen açıkmış gibi davranıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MehmeTr1

Femtopat
Daha fazla  
ETS 2'de havalı fren simülasyonu kapalı olmasına rağmen açıkmış gibi fren arada tutmuyor, hatta bazen bir bir azalıyor hızım nasıl bu sorunu çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Çözüm
ABS açık mı?
Açık ise kapatıp deneyin. Yine oluyorsa TCS'yi de kapatıp deneyebilirsiniz.

Maalesef ikisini de kapattım ama sorun çözülmedi.

Şimdi bir şey fark ettim ilk frene basdığımda çok az yavaşlıtyor ama 'ı' tuşuna bastığımda (tırın hız gösterge yerindeki analogu değiştirdiğimde) tekrar normale dönüyor fren sistemi.

Tamamdır sorunu çözdüm sorun klavyedeymiş.
Yeni gelen 1.48 güncellemesiyle araçlar dengesizleşti. Boş dorseyle veya dorsesiz dip fren yaparsanız veya çok ciddi retarder kullanırsanız aracınızın arkası kayar, genelde kontrol edemezsiniz. Otomatik retarderi kapatabilir veya elle sadece ağır yük çekerken kullanabilirsiniz. Eğer tırınızı 6x2 veya 8x4 yaparsanız hızlanmanız azalır ancak tır frenleme sırasında daha dengeli olur.

Yeni gelen 1.48 güncellemesiyle araçlar dengesizleşti. Boş dorseyle veya dorsesiz dip fren yaparsanız veya çok ciddi retarder kullanırsanız aracınızın arkası kayar, genelde kontrol edemezsiniz. Otomatik retarderi kapatabilir veya elle sadece ağır yük çekerken kullanabilirsiniz. Eğer tırınızı 6x2 veya 8x4 yaparsanız hızlanmanız azalır ancak tır frenleme sırasında daha dengeli olur.

Hayır tır kaymıyor sorun tırın yavaşlamaması

Fren sertliğinden dolayı olabilir mi?

Hayır tır kaymıyor sorun tırın yavaşlamaması

Fren sertliğinden dolayı olabilir mi?

Sanmıyorum fren sertliği %150 de

Kusura bakmayın ilk defa Technopat kullanıyorum mesajları karıştırmış olabilirim

ABS açık mı?
Açık ise kapatıp deneyin. Yine oluyorsa TCS'yi de kapatıp deneyebilirsiniz.

Maalesef ikisini de kapattım ama sorun çözülmedi.

Şimdi bir şey fark ettim ilk frene basdığımda çok az yavaşlıtyor ama 'ı' tuşuna bastığımda (tırın hız gösterge yerindeki analogu değiştirdiğimde) tekrar normale dönüyor fren sistemi.

Tamamdır sorunu çözdüm sorun klavyedeymiş.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı