ETS 2'ye kabin içi tuşlara basma güncellemesi ne zaman gelecek?

SencanGariest41

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Euro Truck Simulator 2'ye ne zaman kabin içindeki tuşlara mouse ile üzerine gelerek basabileceğimiz güncelleme gelecek? Bilgisi olan var mı? Ya da böyle bir mod var mı? Varsa link olarak bırakabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Euro Truck Simulator 2'ye ne zaman kabin içindeki tuşlara mouse ile üzerine gelerek basabileceğimiz güncelleme gelecek? Bilgisi olan var mı? Ya da böyle bir mod var mı? Varsa link olarak bırakabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Dcs mi bu hocam :D ETS 2'ye o istediğinizin yapılması çok zor yeni gelecek güncellemeler ile olmaz bence var 1.7X sürümlerine kadar ya da hiç gelmez.

Ben ETS'yi simülasyon olarak görmüyorum zaten simülasyon dediğin canlandırdığı şeyin zorluğunu, gerçekçiliğini tamamına yakınını yaşatmalı. ETS'de bunu görmüyorum.
Katılıyorum
Dcs mi bu hocam :D ETS 2'ye o istediğinizin yapılması çok zor yeni gelecek güncellemeler ile olmaz bence var 1.7X sürümlerine kadar ya da hiç gelmez.
Bence gelimesine imkansız gözüyle bakılması gereken bir özellik değil değil mi sonuçta bir simülasyon oyunu ve bence gelse oyunun konseptini daha iyi yaşatır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı