ETS ve ATS için vites yapmak

Makaleler
14
Yer
Antalya
Nasıl yapılacağını biliyorum ancak aklımda bir soru var. ATS'de 18 vitese kadar yolu var. 6 ileri 1 geri şeklinde vites yaptığımda bu 18 vitesi nasıl kullanabilirim? 18 vitesi kullanabilmek için 9 ileri 1 geri şeklinde mi vites kutusu yapmam lazım? Yoksa 12'liyi kullanırken 2'li aktarıyor ya, 18'liyi kullanırken de 3'lü mü aktarıyor? Bunu deneyen varsa güzel olur çünkü joystickte 14 tane tuş olsa da kısayol tuşu olarak kullanmak istediğim tuşlar da olduğundan bir sürü vitese atamak istemiyorum :D Ayrıca Assetto Corsa oynarken de sıkıntı olabilir 9'lu vites kutusu. Bunu deneyen varsa merak ettim, nasıl oluyor 18'li viteste?

Nasıl yapılacağını biliyorum ancak aklımda bir soru var. ATS'de 18 vitese kadar yolu var. 6 ileri 1 geri şeklinde vites yaptığımda bu 18 vitesi nasıl kullanabilirim? 18 vitesi kullanabilmek için 9 ileri 1 geri şeklinde mi vites kutusu yapmam lazım? Yoksa 12'liyi kullanırken 2'li aktarıyor ya, 18'liyi kullanırken de 3'lü mü aktarıyor? Bunu deneyen varsa güzel olur çünkü joystickte 14 tane tuş olsa da kısayol tuşu olarak kullanmak istediğim tuşlar da olduğundan bir sürü vitese atamak istemiyorum :D Ayrıca Assetto Corsa oynarken de sıkıntı olabilir 9'lu vites kutusu. Bunu deneyen varsa merak ettim, nasıl oluyor 18'li viteste?
Hayır bunun mantığını anlaman için tır vitesini bilmen lazım. Tırlarda 18 tane yuva yok tabii.

Hayır bunun mantığını anlaman için tır vitesini bilmen lazım. Tırlarda 18 tane yuva yok tabii.

Tamam işte ben de onu soruyorum, 12 vites için 6 vites kullanılıyor diye biliyorum 1-2-3-4-5-6 sonra tekrar başa 7-8-9-10-11-12 veya 2 şer 2 şer aktarma. 18 için de 9 mu kullanılıyor yoksa 6 lıyı 3 lü mü kullanıyorlar.

Ben bi şu joystiği toplayıp deneyeyim en iyisi :D Şu an sokük durumda da.

@Lee Yubin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu videoda ki harita modunu indirmek istiyorum ve bunu indirmek için tüm harita DLC'lerine sahip olmamız gerekiyormuş. Ben hiç DLC'lerden anlamam. Acaba bunu oynamak için hangi DLC'leri almalıyım ve toplam ne kadar olur fiyatı? Kusura bakmayın bunun icin konu açmak istemedim özür dilerim buraya yazdığım için.

@lVoLBieXl şuradaki haritaların hepsi gerekiyor. (7 tane)

@lVoLBieXl şu map booster ile daha ucuza alınıyor olabilir 6 tanesi:

Tamamdır çok ama çok teşekkür ederim umarım rahatsız etmemişimdir. Aklımda bir şey daha vardı. ProMods kurmak için hangi DLC gerekiyor? Ve 7 taneyi alsam yeterli değil mi? Yani iberia almaya gerek var mı? Şimdiden tekrar teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı