ETS2 En hızlı araç

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Volvo dükkanına girdim, en pahalı arabayı seçtim, en pahalı 750 BG motoru aldım ondan sonra motor yok zaten. Ama 870 BG Volvo felan görmüştüm. En hızlı arabayı mı aldım ?

Bak şimdi istersen yeni güncelleme ile gelecek Scania r1000 Beygir de alsan araba 90KM hızla gidecek.
Bu araçlar çekici yani bizim tabirimizle TIR hızlı gitmesi için hız limitini kaldıran MOD kurman lazım o zaman 150-160 KM hızla gidebilirsin.
Beygir gücü ne işe yarar bak şimdi git bir tane Scania R420 al ve 25 Tonluk bir yük taşı arabanın yokuş ve ışıkta durduktan sonra kalkışına bak birde Scania R700 yokuş ve kalkış hızlarındaki farkı göreceksin.
Araçta yük çokta olsa hızlı vites geçişleri mevcuttur.
İlla sürat yamak istiyorsan NFS oynayabilirsin sonuçta bu bir TIR simülasyonu.

Bak şimdi istersen yeni güncelleme ile gelecek Scania r1000 Beygir de alsan araba 90KM hızla gidecek.
Bu araçlar çekici yani bizim tabirimizle TIR hızlı gitmesi için hız limitini kaldıran MOD kurman lazım o zaman 150-160 KM hızla gidebilirsin.
Beygir gücü ne işe yarar bak şimdi git bir tane Scania R420 al ve 25 Tonluk bir yük taşı arabanın yokuş ve ışıkta durduktan sonra kalkışına bak birde Scania R700 yokuş ve kalkış hızlarındaki farkı göreceksin.
Araçta yük çokta olsa hızlı vites geçişleri mevcuttur.
İlla sürat yamak istiyorsan NFS oynayabilirsin sonuçta bu bir TIR simülasyonu.

Mod kurmaya gerek yok oyunun sürümünü güncellemeniz yeterli.

Hız için mod kurmak zorunda.

Hayattan haberin yok dostum, oyununu güncelle :) 1.4 yaması ile hız sınırını kaldırmak bir ayar haline geldi :) 750 HP'li Volvo FH16 alabilirsiniz. Ya da 730 HP'lik Scania R modellerinden :)

Ancak Scania 730 HP için 20. seviyede olmak gerek. Volvo'yu tercih ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle motorun BG değeri arabanın hızlanma süresine etki eder. Yani 320 BG bir araç da 90 KM ile gider, 720 BG araç da fakat kalkışlarda, seri vites atışlarda 720 BG daha hızlı olacaktır. Oyun için çıkan 1.3'e gelen güncellemelerde hızı 90 KM'den yukarı çıkarmak sadece modlar ile oluyordu lakin 1.4.x güncellemelerinde "Ayarlar>Oynanış" bölümünden "Hız Limiti" yazan yerdeki tik işaretini kaldırırsan aracın 90 KM üzerine çıkacaktır ve limit 180 KM olacaktır. Bu durumda 90 KM üstüne rahat ve seri çıkması için de iyi bir motora sahip olması gerek. 720 BG tavsiyemdir. Üst olanlarda hızlı kalkış kazalara neden oluyor bende bazen. :)

Oyundaki en güncel sürüm ise 1.4.12'dir. Oyunun resmi sitesinden indirebilir ve güncelleyebilirsin. Eğer oyunun korsansa güncelleyince hata vermesi muhtemel. Denetim masasından, Windows güvenlik duvarı bölümünde, Gelişmiş ayarlardan oyunun gelen veri ve giden veriden bağlantısını kesersen oyun internetle bağlantı kuramaz ve oynarken interneti kesmene gerek kalmaz. Yapamazsan yardımcı olabilirim fakat Steam'de oyun 25-30 TL civarında şu an ve almanı tavsiye ederim.

Ben şuan 1.4.12'ye güncelledim zaten. Oyun korsan malesef ama 870 BG volvo'su olanları görmüştüm :D. İğrenç bi tır Volvo Majestic, mercedes olsa, birde levelim yetse alıcağım Mercedes'ciyim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı