Çözüldü ETS2MP "Unsupported game version detected" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

m47

Kilopat
Sorum başlıktaki gibi ETS 2 son sürüm dün gece girdim ama bu sabah bu hatayı alıyorum. Betalardan 1.40.3.25v yok, güncelleme gelmesini mi bekleyeceğim?

1622535932182.png

1622536003458.png

1622536025770.png

Çözüm
Hocam şu anlık beklemeniz gerekiyor. Sunucular boş 50 kişi var sadece onunda moderatör ekibi olduğunu düşünüyorum. Biraz bekleyin güncelleme geliyor zaten.
Hocam şu anlık beklemeniz gerekiyor. Sunucular boş 50 kişi var sadece onunda moderatör ekibi olduğunu düşünüyorum. Biraz bekleyin güncelleme geliyor zaten.

Çözüm
Hocam bana neden kızgın atıyorsunuz. Bugün ETS'ye güncelleme geldi. Yalan söylemiyorum. Bir eski sürüme dönün 1.39 DEĞİL,1.40

Hocam bana neden kızgın atıyorsunuz. Bugün ETS'ye güncelleme geldi. Yalan söylemiyorum. Bir eski sürüme dönün 1.39 değil,1.40

Sana kızgın atmalarının sebebi yüksek ihtimalle çözüm dilenmen.

Çözüm dilenme olabilir veya bir önceki sürüme dönün demesi yanlış çünkü istenen sürüm 1.40+ sürümü arkadaş eski sürümlere dönün demiş ondan olabilir.
Soruna gelecek olursak betalardan hiçbiri seçik zaten 1.40 public seçtim o da olmadı @MY UYGAR'ın dediği doğru. Şimdi baktım küçük güncelleme gelmiş MP launchera.

Geri
Yukarı