iPhone 11 hala alınabilir mi?

M3rt0o

Picopat
Daha fazla  
Alacağım için söylemiyorum. Görünüş olarak tasarımı hoşuna gidiyor günlük ihtiyaçlar için 5s, 6S ve 7 bile kullanılırken bu model için ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağım için söylemiyorum. Görünüş olarak tasarımı hoşuna gidiyor günlük ihtiyaçlar için 5s, 6S ve 7 bile kullanılırken bu model için ne düşünüyorsunuz?
Alınmaz. Güncelleme desteği bitiyor ve fiyatına göre o parayı hak etmiyor.

Sıfır alınmaz ikinci elde alınmaz aslında. İkinci el temiz bulunabilirse 13 ya da 12 Pro almak daha mantıklı. Piyasası düşmüyor nedense sürekli artıyor satarken de zarar ettirecek gibi durmuyor.

5s, 6S ve 7 bile kullanılırken bu model için ne düşünüyorsunuz?

5S, 6S ve 7'yi kullananlar nasıl kullanıyor acaba sorarım sana? Sadece arama yapma işlevi kalmış cihazlar. Instagram'da Reels izlerken dahi kasan telefonlar bunlar. Buna kullanmak denemez bence.
11 artık çok eski ve çok pahalı bir cihaz. Şu an ederi 8-10K fiyat olması gereken o yani. Ama öyle mi? Değil. Bu yüzden çöp bir telefon.

5S, 6S ve 7'yi kullananlar nasıl kullanıyor acaba sorarım sana? Sadece arama yapma işlevi kalmış cihazlar. Instagram'da Reels izlerken dahi kasan telefonlar bunlar. Buna kullanmak denemez bence.
11 artık çok eski ve çok pahalı bir cihaz. Şu an ederi 8-10K fiyat olması gereken o yani. Ama öyle mi? Değil. Bu yüzden çöp bir telefon.
Katılıyorum. 720p LCD panel bir cihaza bu para verilmez. Sıfır satışı çoğu ülkede kalktı. Türkiye'de bırak iPhone'u Apple'ın 15 yıllık bilgisayarı bile sırf elma var diye değer görüyor :D

Katılıyorum. 720p LCD panel bir cihaza bu para verilmez. Sıfır satışı çoğu ülkede kalktı. Türkiye'de bırak IPhone'u Apple'ın 15 yıllık bilgisayarı bile sırf elma var diye değer görüyor :D

Benim hala çevremde sıfır alanlar var. Böyle zihniyetteki insanlara iPhone 8 Plus'ı yenilesin Apple yine satar.

Benim hala çevremde sıfır alanlar var. Böyle zihniyetteki insanlara iPhone 8 Plus'ı yenilesin Apple yine satar.

Elimde S23 gören bir arkadaş "o paraya iPhone 12 alırdın enayi" demişti. Sadece bizim gibi 3. dünya ülkelerinde ve Amerika'da var bu Apple merakı.

Katılıyorum. 720p LCD panel bir cihaza bu para verilmez. Sıfır satışı çoğu ülkede kalktı. Türkiye'de bırak IPhone'u Apple'ın 15 yıllık bilgisayarı bile sırf elma var diye değer görüyor :D

1.si 828p ekran çözünürlüğü, 2.si ise 6.1 inçlik telefona çok yüksek bir PPI değeri biçmişler yani 828P'yi biz 1080p ekrana çok yakın olarak görüyoruz. Daha önce eline iPhone 11 almadığın ve araştırmadığın çok belli. iPhone 11 ekranı asla ama asla bulanık ve kötü değil. Çok kaliteli bir IPS retina ekran var. Hala alınabilir ve bütün işleri de kolaylıkla görebilir bir cihaz.

Elimde S23 gören bir arkadaş "o paraya iPhone 12 alırdın enayi" demişti. Sadece bizim gibi 3. dünya ülkelerinde ve Amerika'da var bu Apple merakı.

Kesinlikle hocam. Düz modeller tam anlamıyla çöptür. Bu tipteki arkadaşlar kafede ters koyup hava yapmak için aldıklarını kabul edemiyorlar sorun orada :)

Geri
Yukarı