ETSY'den ürün alırken ekstra vergi çıkar mı?

Öğe(ler) toplamı872,86TL _
Mağaza indirimi- 436,57 TL
ara toplam436,29TL _
Nakliye582,10TL _
(İleTürkiye)

Toplam (1 ürün)​

1.018,39 TL​

Her şey dahil fiyatıdır bu bence. Gümrükten geçmesi için ücret isterse,mesaj gelir size ödemeniz var diye.

Sadece ufacık bir yemek masasına bu kadar harcamanızı garip buldum. Türkiye'de de çok başarılı hatta bundan daha güzel 3D model ve Print alan yerler bulunabilir daha ucuza.

Öğe(ler) toplamı872,86TL _
Mağaza indirimi- 436,57 TL
ara toplam436,29TL _
Nakliye582,10TL _
(İleTürkiye)

Toplam (1 ürün)​

1.018,39 TL​

Her şey dahil fiyatıdır bu bence. Gümrükten geçmesi için ücret isterse, mesaj gelir size ödemeniz var diye.

Bilginizi aktardığınız için teşekkür ederim. Bu konularda inanın hiçbir tecrübem olmadığı için sormak istedim. Yarın öbür gün tekrar böyle bir şeyle rahatsız etmemem adına benim bunları hesaplayabileceğim bir site var mı acaba?

Sadece ufacık bir yemek masasına bu kadar harcamanızı garip buldum. Türkiye'de de çok başarılı hatta bundan daha güzel 3D model ve Print alan yerler bulunabilir daha ucuza.
Biraz garip gelebilir hocam evet ama kız arkadaşım süngerbob ve bu tarz ikon karakterleri çok seviyor ve Türk pazarında gerçekten araştırmama rağmen buna yakın bir şey bulamadığım için hazır almak istedim.

Hazır model bulmanıza gerek yok. Masanın fotoğraflarını 3 5 açıdan gönderseniz aynı zamanda modelini çıkarabilirler de.

3D print yapan firmalar veya insanlara daha kalitelisini yaptırabilirsiniz. Hazır modeli de var:

3D print yapan firmalar veya insanlara daha kalitelisini yaptırabilirsiniz. Hazır modeli de var:
Ürünün ebatlarını enini boyunu araştırdım ama bulamadım.3D baskı yapan yerlere direk fotoğrafını gönderip sorsam bir sıkıntı olur mu sizce?

Hocam boyut size kalmış. Mesela elinize bir cetvel alın. Masa yüksekliği mne kadar olsun isterseniz üretecek yere söylersiniz. Geri kalan şeyler orantılı olarak büyütülür hallolur yani.

Bilginizi aktardığınız için teşekkür ederim. Bu konularda inanın hiçbir tecrübem olmadığı için sormak istedim. Yarın öbür gün tekrar böyle bir şeyle rahatsız etmemem adına benim bunları hesaplayabileceğim bir site var mı acaba?

Biraz garip gelebilir hocam evet ama kız arkadaşım süngerbob ve bu tarz ikon karakterleri çok seviyor ve Türk pazarında gerçekten araştırmama rağmen buna yakın bir şey bulamadığım için hazır almak istedim.
Sepete ekle dediğin an,her şeyi ile birlikte fiyat çıkar. Senin bir şeyi hesaplamana gerek yok. Gümrük vergisi,ürünün ağırlığına göre ve güncel fiyatına göre bir fiyat çıkartır. Ama çıkartacağını sanmıyorum. Çünkü Türkiye nakil dahil yazıyor.

Geri
Yukarı