EU4 asker nereden basılır?

arpaslan uğur

Decapat
Merhaba, EU4 bedava iken aldım ve indirme kararı aldım, oyundaki savaş açmak ve ittifak kurmak gibi şeyleri öğrendim fakat bir türlü asker basma kısmını çözemiyorum, asker basma menüsü var ve ben mi bilmiyorum? Hilesiz olarak soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sol üstteki bayrağınızın sol altında bulunan kılıç işaretine basın. Orada açılan ekrandaki menülerde asker menüsü direkt anlaşılır. Dikkat edin ülkenizin asker limitini geçmeyin, çok fazla para ödemek zorunda kalırsınız. Size önerim Art Of War'ın ve Amiral Bitikoğlu'nun rehberlerini izlemeniz.

Merhaba, EU4 bedava iken aldım ve indirme kararı aldım, oyundaki savaş açmak ve ittifak kurmak gibi şeyleri öğrendim fakat bir türlü asker basma kısmını çözemiyorum, asker basma menüsü var ve ben mi bilmiyorum? Hilesiz olarak soruyorum.
20231124032816_1.jpg
20231124032827_1.jpg

Basmak istediğin asker türüne tıklıyorsun.

20231124032839_1.jpg

paran ve manpowerin yetiyorsa toprakların yeşil olacak ve üstlerinde artı ve yanlarında ne kadar sürede asker basımının tamamlanacağı yazar artıya tıkladığınız bölgede asker o süre içinde çıkacaktır.

Teşekkürler, fazla asker olunca nasıl siliyoruz? Bir de ekonomi fazla batınca nereden çevirebilirim geri?
Birliğin üstüne tıklayın açılan menüde kuru kafa işareti olacak ona basınca silinirler. Hepsini değil, içlerinden bazılarını silmek istiyorsan yine birliğin üstüne tıkla açılan menüde yeşil ok işaretiydi sanırım ona basıp yeni birlik oluşturdan sileceğiniz askerleri kaydırın ve onları seçip kuru kafaya basın. Ekonomi için rehber izleyin anlatımı yıl, teknoloji ve duruma bağlı değişir. Borç alıyorsanız borçları bankadan değil Estate kısmı var oradan, Osmanlı'da Ulema Umera falan var. Oradan Merchant estatesinden alın borcu.

Teşekkürler kardeşim, ek olarak şey soracaktım, bu ekonomi aşırı fena battı, workshop falan açtım yine işe yaramıyor, collect from trade nasıl işliyor onu da çözemedim, şunu düzeltmekte yardımcı olur musun?

Teşekkürler kardeşim, ek olarak şey soracaktım, bu ekonomi aşırı fena battı, workshop falan açtım yine işe yaramıyor, collect from trade nasıl işliyor onu da çözemedim, şunu düzeltmekte yardımcı olur musun?

2.000 dış borcum var bir de.

2.000 dış borcum var bir de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı