EU4 Haritalarımızı Paylaşalım

Adam İngilizce konuşuyor. :D
Türkçe çok kalite kaynaklar yok aslında. Nasuh Dede'yi izleyebilirsin bir kaç rehberi vardı sanırsam kendisi çok iyi oynuyor. EU4, HOI4 gibi oyunları oynayarak öğreniyorsun genellikle. Bir şeyleri batırırım diye korkup girmeyip oynamayanlar var oysa ki 30 saat oynadıktan sonra taşlar yerine oturmaya başlıyor.

İşim gücüm yoktu o gün, oturdum kolonicilik yapayım dedim. Eskiden çok daha hızlı oluyordu koloni işleri🙃 İspanya ile uçar giderdim nerften önce.
Aynen ben Portekiz le oynuyordum genelde. ticaret şirketleri ile 1000 income'a ulaşabiliyorsun. Şimdi aklıma geldi en son oynadığım Portekiz oyunu trade company lerin yaptığı lagdan dolayı güme gittiydi :(

Aynen ben Portekiz le oynuyordum genelde. ticaret şirketleri ile 1000 income'a ulaşabiliyorsun. Şimdi aklıma geldi en son oynadığım Portekiz oyunu trade company lerin yaptığı lagdan dolayı güme gittiydi :(
Optimizasyon çöp zaten😀 İyi bir işlemci şart. Portekiz zevkli bir ülke gerçekten.

Optimizasyon çöp zaten😀 İyi bir işlemci şart. Portekiz zevkli bir ülke gerçekten.
PC ile alakalı değildi ya sanırım oyundan kaynaklıydı. 1.26 daydı sanırım.
PC ile alakalı değildi ya sanırım oyundan kaynaklıydı. 1.26 daydı sanırım.
Düzeldi sanırım 1.27 den sonra. Bir daha aynı sıkıntıyı yaşamadım.

Geri
Yukarı