Çözüldü Eu4 HOI4 "msvcp100.dll ve msvcr100.dll" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ahmetykm

Hectopat
Daha fazla  
Ben önceden Eu4 HOI4'e girebiliyordum fakat şimdi bir hata veriyor. Sizden yardım istiyorum. Hata "msvcp100.dll ve msvcr100.dll" hatası. Resim ekte. Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekran Görüntüsü (2).png

Çözüm
Sağ olun ama çözdüm DLL files in programından mcvcp DLL'yi falan indirdim onlar olmadı (zaten atmıştım System32 ve SysWOW64'e) ben d3dx9_43.dll yi indirdim bu sefer oldu yapamayan olursa mesaj ATS'ın. Bu arada oyunun orijinalinde de bu hatayı veriyordu arkadaşın Steam hesabından denemiştim yine hatayı veriyordu bende crackli denedim ama sonunda çözdüm.
Sağ olun ama çözdüm DLL files in programından mcvcp DLL'yi falan indirdim onlar olmadı (zaten atmıştım System32 ve SysWOW64'e) ben d3dx9_43.dll yi indirdim bu sefer oldu yapamayan olursa mesaj ATS'ın. Bu arada oyunun orijinalinde de bu hatayı veriyordu arkadaşın Steam hesabından denemiştim yine hatayı veriyordu bende crackli denedim ama sonunda çözdüm.

Çözüm

Bende de API MS CRT runtime abort giriş noktası bulunamadı hatası veriyor, yardım eder misin?

Yanlış Bilgilendirme
İnternetten msvcp100.dll ve msvcr100.dll indirip oyunun klasörüne atın. Genellikle format atıldıktan sonra yedek diskteki oyunların dll bozuluyor. Diğer yöntem ise system32 ve syswow64 klasörlerine atmak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı