EU4 Ülkeyi hızlı nasıl ele geçiririm?

Asreeqs

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar EU4 adlı oyuna yeni başladım ve bir örnek vermek gerekirse Memlük'ü alıyorum ama çok uzun sürüyor. Kaleler dışında tek tek elimde orduları yönetip almakta çok uzun sürüyor burada demek istediğim kaleleri değil normal toprakları almanın daha hızlı yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar EU4 adlı oyuna yeni başladım ve bir örnek vermek gerekirse Memlük'ü alıyorum ama çok uzun sürüyor. Kaleler dışında tek tek elimde orduları yönetip almakta çok uzun sürüyor burada demek istediğim kaleleri değil normal toprakları almanın daha hızlı yolu var mı?
bir yolu yok tek tek orduları yönetmelisiniz.

Düşmanın askeri az ise orduları beşerli, üçerli vb. şeklinde bölerek fethedebilirsiniz.

Ben bu oyunu çözemedim, direkt iade ettim. Aşırı detaylı, sanki Fatih sultan mehmed benim, o kadar ayrıntı var ki.

Geri
Yukarı