EU4'te isyan döngüsünden nasıl kurtulunur?

Oceous

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Osmanlı'yla oynarken çok iyi gidiyordum. Memlük savaşından sonra ordum azaldı. 12K'ya kadar düştü sonra Macar'la Avusturya bana girdi ben de savaşın en başından isteklerini kabul ettim. Küçük bir topraklarımı aldılar, paramı aldılar ve birt Vasal'ımı serbest bıraktılar. Ondan sonra da isyanlar hiç dinmedi. İsyanları bastırmak için paralı asker aldım. Ekonomi gitgide düşüyor, ülke batıyor. Iron Man modunda olduğum için hile de yapamıyorum. LegitiMacy 0'dı ondan isyan çıkıyor dedim fakat lider değişti, legitiMacy 100 oldu gene isyanlar bitmedi. Sürekli bu Event geliyor. Üst seçeneği seçsem isyan oluyor, altı seçsem kötü efektler veriyor ülkeye. Nasıl kurtulabilirim?

1689357017573.png

Memlük ile savaştıktan sonra ordun 12.000'e düşüyorsa bir şeyleri yanlış yapıyorsun demektir.

Doğru düzgün bir tavsiye vermek için adım adım yaptıklarını görmem lazım ama yeniden başlayıp bir rehber aracılığıyla ilerlemek fena olmayabilir senin için. Rehberde yapılanların aynısını kendi oyununda uygulayabilirsin.

Aynı verimlilikte olmaz tabii ama başlangıçta yapılması gerekenler hakkında genel bir fikir verecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Memlük ile savaştıktan sonra ordun 12.000'e düşüyorsa bir şeyleri yanlış yapıyorsun demektir.

Doğru düzgün bir tavsiye vermek için adım adım yaptıklarını görmem lazım ama yeniden başlayıp bir rehber aracılığıyla ilerlemek fena olmayabilir senin için. Rehberde yapılanların aynısını kendi oyununda uygulayabilirsin.

Aynı verimlilikte olmaz tabii ama başlangıçta yapılması gerekenler hakkında genel bir fikir verecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
agam ordum fazlaydı 70k falan ama hızlı sage atamadım ve manpower bitti o konuda sıkıntı yok sorun isyanlarla bu konuda yardım edebilecek misin

Osmanlı iken 22000 ordu hiçbir şey olması lazım senin için.

Geldikçe bastırman lazım bu isyanları, yapabileceğin başka bir şey yok. National unrest ne seviyede?

Yeni konular

Geri
Yukarı