Euro 9 oldu

Euroları bozdurma vakti😁 Şaka bir yana artık bu tarz konuların onaylanmaması gerekiyor. Mevcut konulardan zaten çokça mevcut.

Ülkeyi biz gençler mi kötü yönettik abi, içinden geçtiler ülkenin?
Ben öyle bir şey demedim. Ama sorunları konuşacaksan yanına çözümlerini de ekleyeceksin.
Kendine hedefler belirle, geleceğini kendin inşa et. Sadece konuşup, eleştirip yatarsan hayatını mahveder, sonra suçu başkalarında ararsın.

Güzel bir hayata sahip olmak sadece yaşadığın bölgeye bağlı değildir. Geleceğini değiştirmek yine senin elinde. Hala bir şeyler için geç değil bu ülkede; fırsat varken çalışın, kendinize bir şeyler katın.

Ben öyle bir şey demedim. Ama sorunları konuşacaksan yanına çözümlerini de ekleyeceksin.
Kendine hedefler belirle, geleceğini kendin inşa et. Sadece konuşup, eleştirip yatarsan hayatını mahveder, sonra suçu başkalarında ararsın.

Güzel bir hayata sahip olmak sadece yaşadığın bölgeye bağlı değildir. Geleceğini değiştirmek yine senin elinde. Hala bir şeyler için geç değil bu ülkede; fırsat varken çalışın, kendinize bir şeyler katın.
Çalışıyorum abi, o kadar fen lisesini kazandım, Allah'ın izniyle yazılım mühendisi de olacağım.
Ama abi şu cahil, yobaz, halk varken biz ne yapabiliriz, biz neyi düzeltelim? Sen köpek gibi çalış yazılım mühendisi ol, cahilin teki oyu ona bassın o da senin hayallerinin içine s*çsın, böyle değil mi?
Biz çalışalım ama bizim çalışmamızı sömürüyorlar, sömürecekler de abi, böyle değil mi?
Ne ka komik, Ne ka komik @buzdolabi102

dovizpat.net'e hoşgeldiniz arkadaşlar.

Biz ekran kartını dolarla mı alıyoruz yeğenim? Ekonomi çok iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cem Yılmaz?

2020-09-22 16.55.29 www.google.com 32fbc3921e7e.png

Tek amacınız ülkeyi kötülemek değil mi ? (!)

Geri
Yukarı