Euro 9 oldu

Çalışıyorum abi, o kadar fen lisesini kazandım, Allah'ın izniyle yazılım mühendisi de olacağım.
Ama abi şu cahil, yobaz, halk varken biz ne yapabiliriz, biz neyi düzeltelim? Sen köpek gibi çalış yazılım mühendisi ol, cahilin teki oyu ona bassın o da senin hayallerinin içine s*çsın, böyle değil mi?
Biz çalışalım ama bizim çalışmamızı sömürüyorlar, sömürecekler de abi, böyle değil mi?
Ne ka komik, Ne ka komik @buzdolabi102
Salla ülkeyi. Onlar birbirini yesin, sen hayallerinin peşinden koş. Burada mühendisler köpek yerine konurken, yurtdışında startuplar bile iyi yazılımcıları havada kapıyor.

Çalışıyorum abi, o kadar fen lisesini kazandım, Allah'ın izniyle yazılım mühendisi de olacağım.
Ama abi şu cahil, yobaz, halk varken biz ne yapabiliriz, biz neyi düzeltelim? Sen köpek gibi çalış yazılım mühendisi ol, cahilin teki oyu ona bassın o da senin hayallerinin içine s*çsın, böyle değil mi?
Biz çalışalım ama bizim çalışmamızı sömürüyorlar, sömürecekler de abi, böyle değil mi?
Ne ka komik, Ne ka komik @buzdolabi102
Bahsettiğiniz kişiye oy basanlar cahil olmuyor. Laflarınıza dikkat edin.

Halimize şükretmeliyiz daha kötü bir
Bahsettiğiniz kişiye oy basanlar cahil olmuyor. Laflarınıza dikkat edin.
Oluyor oluyor. Neyse ya sistemi bile eleştiremeyiz biz, hepiniz de süpersiniz, üniversite mezunu alimlersiniz tamam.
Salla ülkeyi. Onlar birbirini yesin, sen hayallerinin peşinden koş. Burada mühendisler köpek yerine konurken, yurtdışında startuplar bile iyi yazılımcıları havada kapıyor.
Abi yurt duşına çıkmamıza kızıyorsun işte, zaten ben burada yazılım mühendisi olmam, olamam da yani, kalmam ben burda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi yurt duşına çıkmamıza kızıyorsun işte, zaten ben burada yazılım mühendisi olmam, olamam da yani, kalmam ben burda.
Ben nerede yurtdışına çıkmaya kızdım? :D
Millet boş bahanelerle yatmak yerine hayatını kurtarsın diye çabalıyorum. Çalışan adama hiçbir şey engel değil demeye getiriyorum. Güzel hayat yaşamak çalışıp kendini geliştirene hayal değil demek istiyorum.

Durumdan ülkeyi -muhtemelen imkansız olduğu için en azından kendini- nasıl kurtarabilirsin, bunu düşünmek yerine boş konularda ağlaşıyorsunuz...
Durumu düzeltmek için kendinizi geliştirin, vaktinizi boşa harcamayın, kaçın kurtarın dediğimde de linç yemiştim forumda...
Ülkenin zihniyetini düzeltmediğiniz sürece -ki şu andan itibaren de imkansız denecek kadar zor, neredeyse 80 senedir bir şeyler değişmediyle şimdi hiç değişmez-, kaçıp kendinizi kurtarmaktan başka çareniz yok. Bu da orada burada zırlayıp değil; yılmadan çalışarak, kendini geliştirerek olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı