Euro 9 oldu

Euro 8.99 n.p guys.

Euro 9 nani?
9 olsak batardık haa, ekonomi şu haliyle süper (!)
Ben nerede yurtdışına çıkmaya kızdım? :D
Millet boş bahanelerle yatmak yerine hayatını kurtarsın diye çabalıyorum. Çalışan adama hiçbir şey engel değil demeye getiriyorum. Güzel hayat yaşamak çalışıp kendini geliştirene hayal değil demek istiyorum.
Tamam abi, öyle yapacağım zaten. İnşallah yani.

Bu tarz konuların büyük çoğunluğu "bak buna ekmek banalım, şurada bunlar alınıyor biz alamıyoruz hüü..." Gibi ağlamalardan öteye gidemiyor. Boş konu kısaca.

Evet, rahatsız oluyorum. Çünkü insanlara durumu ve bundan yakın zamanda kurtulamayacağımızı tekrar tekrar hatırlatıyorsunuz. Başka rahatsız olanların da olduğuna adım kadar eminim.

Sana bir soru. Bu konuyu açınca (veya okuyunca) ülke mi kurtuluyor, yoksa gençken gerçekleştiremediğin ve bu ülkede olduğu sürece gerçekleştiremeyeceğin hayallerin mi aklına geliyor. Cevap apaçık belli bence.

Durumdan ülkeyi -muhtemelen imkansız olduğu için en azından kendini- nasıl kurtarabilirsin, bunu düşünmek yerine boş konularda ağlaşıyorsunuz, başlığı görenlerin ve konuyu okuyanların da canını sıkıyorsunuz.

Ülkenin durumunu beğenenlerin 40-50 yaşından aşağı olduğunu da düşünmüyorum.

Durumu düzeltmek için kendinizi geliştirin, vaktinizi boşa harcamayın, kaçın kurtarın dediğimde de linç yemiştim forumda. Hem duruma yakınıyorsunuz hem yan gelip yatıyorsunuz. Kendinizle çelişiyorsunuz başta, ben ne yapayım?

Yan gelip yattığımı nereden biliyorsun? Duruma yakınıyorum, ama yan gelipte yatmıyorum. Yazılımla uğraşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı