Euro Truck için mod önerisi

Olmazsa olmazım SiSL'ın dorse paketi.

Onun dışında Sequential Turn Signal mod epey güzel. Scania tırlara yeni model araçlarda gördüğümüz kayan sinyallerden ekliyor.

Steamdeki Frkn64'ün Realistic Graphics (yeni güncellemeyle pek gerek kalmamış olabilir. Zaten şu an henüz 1.40 desteklemiyor) ve Realistic Vehicle Lights modlarını kullanıyorum. Başarılı, özellikle Lights.

Bu da benim için yeni bir keşif: SIGNS ON YOUR TRUCK Çekicine ülke bayrakları, T.I.R ifadesi, hız sınırı, ADR gibi etiketler yerleştirebiliyorsun. Benim oyun deneyimime yeni bir hava kattı diyebilirim.

Ben oyunu modsuz oynuyorum ama elbette oyun zevkini artıran modlar mevcut. Mesela zorluğu artıran modlar sayesinde gerçekçilik artıyor. Yani şu an normal oyunda tek seferde 100bin € ücret bile alınabiliyor yapacağın işe göre, ama bu gerçekçi değil tabi. Gerçekçi zorluk modlarında 2-3 bin € gibi ücretler alıyorsun, oyuna eğlence ve gerçeklik katıyor. Çünkü trafik kurallarına falan uymak zorunda oluyorsun, mazotu tasarruflu kullanmaya çalışıyorsun.

Benim kullandığım bir mod var o da ''Formula 1 skin pack'':

Oyun hakkında fazla bilgim yok sizin için bu mod olmazsa oyunun zevki çıkmaz dediğiniz modları istemiştim.
Arkadaşlar oyunu steam üzerinden oynuyorum modları da ordan atarsanız sevinirim iyi forumlar :D
O zaman tavsiyem harita modlarından yana. Türkiye Modu kurabilirsin. Ben onsuz ETS2 oynayamıyorum. Sıkılıyorum.

Geri
Yukarı