Euro Truck Simulator 2 - 1.50 deneyimsel beta yayınlandı!

SCS blog sayfasında bu 1.50 ile ilgili man tırı güncellenecek diyor acaba modifiye paketi mi geldi?

SCS blog sayfasında bu 1.50 ile ilgili man tırı güncellenecek diyor acaba modifiye paketi mi geldi?

Modifiye paketi gelmiş muhtemelen, şu an galeride hepsini inceledim ama bir fark göremedim hocam.

Ayrıca sanırım deneysel beta olduğu için sanırım, otomatik şerit takip sistemi bazen şeridi takip etmek yerine direksiyonu bariyerlere kırıyor.

Modifiye paketi gelmiş muhtemelen, şu an galeride hepsini inceledim ama bir fark göremedim hocam.

Bir de bir şey soracağım Steam'ı açınca 1.50 otomatik mi guncellenip geçecek yoksa ayarlardan mı seçip güncellemek gerekir geçmek için man tıra modifiye gelmemişse Truckers MP ProMods devam etmek istiyorum.

Bir de bir şey soracağım Steam'ı açınca 1.50 otomatik mi guncellenip geçecek yoksa ayarlardan mı seçip güncellemek gerekir geçmek için man tıra modifiye gelmemişse Truckers MP ProMods devam etmek istiyorum.
Manuel olarak 25 GB boyutundaki güncellemeyi betalar kısmından elle güncellemek gerekiyor. Konvoylar bile daha açık değil online oynamak için biraz zaman gerekiyor.

Manuel olarak 25 GB boyutundaki güncellemeyi betalar kısmından elle güncellemek gerekiyor. Konvoylar bile daha açık değil Online oynamak için biraz zaman gerekiyor.

Tam sürüm gelene kadar 1.49'a devam haha.

Başlatıcı olarak(opengl,directx vs.) hangisini seçsem, logo çıkarken başta oyundan atıyor deneyemedim bir türlü bu sürümü, aynı sorunu yaşayan çözüm bilen var mı

Başlatıcı olarak(opengl,directx vs.) hangisini seçsem, logo çıkarken başta oyundan atıyor deneyemedim bir türlü bu sürümü, aynı sorunu yaşayan çözüm bilen var mı
"Euro Truck Simulator 2 aç" seçeneğini seçmeyi dene, oyun dosyalarını doğrula.

Hocam güncelleme kaç GB?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…