Euro Truck Simulator 2 - 1.50 deneyimsel beta yayınlandı!

Bu güncelleme ile oyunun tüm menü görünümleri değişti. Grafiklerde de gelişmeler var. Renault'un yeni logosu oyuna gelmiş, ama şu anda Renault'un elektrikli tırı daha oyunda değil, ileride gelecek sanırım. Yeni grafik motoruna geçilmiş grafikler yakıyor. Oyunda geri tuşu yok artık, ESC tuşu ile geri gidiyoruz. Oyunda değişmeyen yer kalmamış, oynayıp kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca yeni öğrendiğim bilgilere göre yeni Renault elektrikli tır, tanıtılmadan önce Renault çekici galerilerinin önünde örtülü bir şekilde duruyor.

maxresdefault (3).jpg

Yalan değilse duyduğuma göre Renault e-tech, xenon farlar ile gelebilir.

Güncelleme bilgisi.
1.50.X
Steam deneysel beta.

•Gölgelerdeki kalitesizlik giderildi.
•Optimizasyonu daha iyi FPS artışı görülüyor.
•Yeni arayüz görünümü, daha şık olmuş ama eskisi özlenecek 🫡

IMG_20240411_214858.jpg

IMG_20240411_214841.jpg

IMG_20240411_214739.jpg

IMG_20240411_214558.jpg

IMG_20240411_215603.jpg

IMG_20240411_215518.jpg

IMG_20240411_215501.jpg

IMG_20240411_215323.jpg

IMG_20240411_215108.jpg

IMG_20240411_215753.jpg

IMG_20240411_215603.jpg

Son düzenleme:
Bu güncelleme ile oyunun tüm menü görünümleri değişti. Grafiklerde de gelişmeler var. Renault'un yeni logosu oyuna gelmiş, ama şu anda Renault'un elektrikli tırı daha oyunda değil, ileride gelecek sanırım. Yeni grafik motoruna geçilmiş grafikler yakıyor. Oyunda geri tuşu yok artık, ESC tuşu ile geri gidiyoruz. Oyunda değişmeyen yer kalmamış, oynayıp kendiniz deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca yeni öğrendiğim bilgilere göre yeni Renault elektrikli tır, tanıtılmadan önce Renault çekici galerilerinin önünde örtülü bir şekilde duruyor.

Eki Görüntüle 2165729

Güncelleme bilgisi.
1.50.X
Steam deneysel beta.

SCS blog sayfasında bu 1.50 ile ilgili man tırı güncellenecek diyor acaba modifiye paketi mi geldi?

SCS blog sayfasında bu 1.50 ile ilgili man tırı güncellenecek diyor acaba modifiye paketi mi geldi?

Modifiye paketi gelmiş muhtemelen, şu an galeride hepsini inceledim ama bir fark göremedim hocam.

Ayrıca sanırım deneysel beta olduğu için sanırım, otomatik şerit takip sistemi bazen şeridi takip etmek yerine direksiyonu bariyerlere kırıyor.

Bir de bir şey soracağım Steam'ı açınca 1.50 otomatik mi guncellenip geçecek yoksa ayarlardan mı seçip güncellemek gerekir geçmek için man tıra modifiye gelmemişse Truckers MP ProMods devam etmek istiyorum. 😀
Manuel olarak 25 GB boyutundaki güncellemeyi betalar kısmından elle güncellemek gerekiyor. Konvoylar bile daha açık değil online oynamak için biraz zaman gerekiyor.

Modifiye paketi gelmiş muhtemelen, şu an galeride hepsini inceledim ama bir fark göremedim hocam.

Bir de bir şey soracağım Steam'ı açınca 1.50 otomatik mi guncellenip geçecek yoksa ayarlardan mı seçip güncellemek gerekir geçmek için man tıra modifiye gelmemişse Truckers MP ProMods devam etmek istiyorum.

Manuel olarak 25 GB boyutundaki güncellemeyi betalar kısmından elle güncellemek gerekiyor. Konvoylar bile daha açık değil Online oynamak için biraz zaman gerekiyor.

Tam sürüm gelene kadar 1.49'a devam haha.

Başlatıcı olarak(opengl,directx vs.) hangisini seçsem, logo çıkarken başta oyundan atıyor deneyemedim bir türlü bu sürümü, aynı sorunu yaşayan çözüm bilen var mı
"Euro Truck Simulator 2 aç" seçeneğini seçmeyi dene, oyun dosyalarını doğrula.

Eki Görüntüle 2165729

Güncelleme bilgisi.
1.50.X
Steam deneysel beta.

Hocam güncelleme kaç GB?

Geri
Yukarı