Euro Truck Simulator 2 Klavyeyle Oynamaya Değer mi?

Peki DLC alacaksam hangi DLC leri almalıyım? Oyunu Multiplayerde oynamayı düşünüyorum internet olmayınca Singleplayerde 0ynayabilirim. Ayrıca yaz indirimlerinin bugün başlaması gerekiyor neden başlamadı?

Peki DLC alacaksam hangi DLC leri almalıyım? Oyunu Multiplayerde oynamayı düşünüyorum internet olmayınca Singleplayerde 0ynayabilirim. Ayrıca yaz indirimlerinin bugün başlaması gerekiyor neden başlamadı?
Iskandinavya alsan yeter. Diğer dlcler (kabin dlc, farklı renk dlcleri) eğer herkesde varsa mpde görülür. Zaten gerek de yok.

Scandinavia ve Going East alabilirsin. Çünkü oyunun kendi haritası oynadıkça kısa geliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı