Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Mod Sorunu

Sociologist

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Merhabalar,

Az önce oyunu indirdim hemen ardından multiplayer modunu indirdim. Dosyanın yerini seçtim, oyun yerini seçtim başarıyla kuruldu. Fakat launcheri açınca oyun aşağıdaki hatayı veriyor.

ICqwLRx.png

Oyuna harici bir şey kurmadım, yepyeni sadece profil oluşturdum ve test sürüşü yaptım. Ne olur olmaz belki bir hata olmuştur diye dosyaların bütünlüğünü kontrol ettim fakat sorun hala devam ediyor. Sorunu nasıl çözebilirim ? Ayrıca oyunu farklı klasöre kurmadım Steam'ın orjinal klasöründe.

Konuyu tam okuduysanız oyunun orjinal olduğunu anlarsınız. Oyunu orjinal alın vs. diye mesajlar atmazsanız sevinirim.

Oyunu orijinal alıp steame eklemeden multiplayer oynayamazsın.
Oyun orijinal ise MP yeni gelen 1.11 güncellemesi ile uyumlu değildi yakında MP güncellemesi çıkar girersin oyuna. Bunun sebebi de MP' nin yapımcıları serbest çalışıyor modcular yani SCS Software MP ile ilgilenmiyor ne yazık ki.

Son düzenleme:
Biraz araştırdım multiplayer oyunun yeni 1.12 güncellemesinde çalışıyormuş. 1.12 güncellemesi steamden giriş yaparsan oyununa otomatik inecektir diye biliyorum.

Zaten dosyayı oradan indirdim Steam bağlantısı ekledi. Oyunu satın almıştım çoktan fakat yine orjinal değil diyor dediğiniz gibi bir sürüm sorunu yaşıyor aslında. Artık güncelleme bekleyeceğim. :) Oynayacağım oyun bol seç, beğen, al. :D

Zaten dosyayı oradan indirdim Steam bağlantısı ekledi. Oyunu satın almıştım çoktan fakat yine orjinal değil diyor dediğiniz gibi bir sürüm sorunu yaşıyor aslında. Artık güncelleme bekleyeceğim. :) Oynayacağım oyun bol seç, beğen, al. :D

Güncelleme çıkana kadar beklemek istemiyorsan Steam'de oyunun üstüne gel, sağ tıkla, özelliklere bas, betalar bölümünden 1.10 ve 1.11 sürümünü seçerek bir dene multiplayer'a girmeyi. ets2-mp güncelleme getirene kadar öyle oynarsın.

Ya benim için pek önemli değil 100'den fazla oyunum var. Neredeyse hepsini oynamadım onları indiriyorum oynayacağım. Zaten 1gb dosyası vardı pek önemli değil benim için. İlerleyen zamanlarda oynarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı