Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Modu Çıktı

Çoğu kişinin çok sevdiği SCS Software firmasının yaptığı Euro Truck Simulator'un multiplayer modu testlerine başlamış bulunmakta.
Arkadaşlarınızla uzun yollarda beraber, yarışarak geçirmek gerçekten güzel olacağa benziyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Multiplayer modu sadece Steam sürümlerinde çalışmaktaymış.
Euro Truck Simulator 2 Multiplayer - Open Alpha

Multiplayer'den bir kaç görsel:

qMQDZs3.jpg

LNqMMx9.jpg
4zjKSr2.jpg
9s6KddT.jpg

Son düzenleme:
Öbür hesabımdan orjinalini almıştım, onun da şifresini ve msn'sini unuttum bayağıdır oynamadığım için :(
Bu hesabı da yeni açtım. Bu hesaptaki orjinal değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanki herkesin babasının yada kendisinin maaşı dolgunda korsan oyun kullananları kınıyorsunuz.Zihniyetinizi seviyim sizin!!
5-10 Dolar'la fakirleşeceğini düşünmüyorum o oyunun yapımından onlarca mühendis çalışıyor haberin var mı? Azıcık empati...

Kardeşim farkettiysen tek bu oyun için demedim genel anlamda söylüyorum. Mesela benim babam 800 TL asgari ücret ile çalışsa ben nasıl gidip 150-200 TL'ye bi Cod yada AC, BF alıyım. Esas empati budur.
Eğer bi insan orjinal oyun oynamak isterse illa ki 150-200 tl vermesine gerek yok, piyasada 150 tl olan WatchDogs'u ben 55 tl'ye aldım. Ama dediğine katılıyorum, bu fiyatlar gerçekten çok uçuk, aslında her oyunda denemek için 30dk veya 1 saat olsa korsan bu kadar çok teba görmez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı