1 Euro 21 TL oldu!

• Konuyu başlatan Rouly
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 115
  • Görüntüleme 5B
7 tane Cumhurbaşkanı yardımcısı olunca onların da etkisi kalmayınca göreceğim sizi. Temel+Ali+Ahmet üçlüsü Cumhurbaşkanı yardımcısı olunca göreceğim sizi. :)

Hiçbir AKP'li forumda yorum yazamayacak 15 Mayıs'dan değil temel Ali Ahmet şu an sana bu yorumu yazarken üzerinde oturduğum koltuk bile daha iyi ekonomi yönetir nebatiden kaldı ki "boş koltuk bu ülkede dolar düşürdü" göreceğin tek şey hezimetin olacak🙂

Son düzenleme:
Bize fark etmez maaşı TL ile alıyoruz.

Enflasyon araştırma grubu (enag) Mart ayı enflasyonunu yüzde 5.08 olarak açıkladı. Enag yıllık enflasyonu yüzde 112.51 olarak açıkladı. TL ile aldığın maaşı da enflasyona veriyorsun troll kardeş bilgin olsun diye yazmak istedim bu arada göz ardı listeme hoş geldin 😎🤙

(Onların doları avrosu varsa bizim allahımız var sıkıntı yok) Diyen bir zihniyet at gözlüğü takmış bir hükümet sağdan soldan çalan saraylarda yaşayan bir kafa yapısında aynı coğrafyada bulunduğum için kendimi vurasım geliyor ama bizim halkımızda cahil cehalet sahibi din aracılığı ile kandırılan bir toplum....

15 Mayıs sabahı kesinleşmiş kaderimize uyanacağız.
Eğer iktidar kazanırsa %49'luk olan muhalif seçmen artık vatan millet bayrak ezan gibi değerleri önemsemeyecek bu ülkeyle olan gönül bağı kopacaktır.
Türkiye'nin nüfusu'nun sadece %51'i bu ülkeyi önemseyecektir.

Örnek: Mülakatta torpil ile işe giren kişi.

O repliğin ironisi yaptığımı anlamayacak kadar IQ seviyen düşük mesela.

İlla ironi belirtmek için! İşaretine gerek yok.

Ben senin yazdığının ironi olduğu bilerek o cevabı yazdım. Çünkü gerçekten böyle düşünen insanlar var bu ülkede, senin yazdığın mesajda da hiç işaret olmayınca gerçekten böyle düşünen insanlar senin de böyle düşündüğünü sanıp sana verdiğim cevabı görür okurlar belki ve bilgilenmiş olurlar dedim. Kısaca kişisel algılama, yazdığın mesajın kalıbı tam bu işe uygundu ve bende kullanayım bunu dedim. 😀 olay bundan ibaret.

Yeni konular

Geri
Yukarı