Ev adresini İngilizce nasıl yazabilirim?

Türkçe karakterler kullanmadan
Hayir kesinlikle boyle bir sey yapmayin. Iki kere Corsair'e garanti gonderdim, ikisinde de Turkiye'ye geldikten sonra ugrasmam gerekti. "Görkem Mahallesi"ni "Gorkem Mahallesi" olarak yazdigim icin FedEx ikisinde de adresi bulamadi, musteri hizmetleri ile hallettim.

Ornek bir adres yazayim mesela:
Ataturk Mahallesi
Karabekir Sokak 3-A/9
Edirne
Havsa
22360
Turkey

Hayir kesinlikle boyle bir sey yapmayin. Iki kere Corsair'e garanti gonderdim, ikisinde de Turkiye'ye geldikten sonra ugrasmam gerekti. "Görkem Mahallesi"ni "Gorkem Mahallesi" olarak yazdigim icin FedEx ikisinde de adresi bulamadi, musteri hizmetleri ile hallettim.

Ataturk Mahallesi
Karabekir Sokak 3-A/9
Edirne
Havsa
22360
Turkey
E örnekte sen de Türkçe karakter kullanmamışsın 🤣

Her şeyi Türkçe yazın. İngiliz adam mı getirecek paketi ya da sokakta Ataşehir street diye tabela mı var?

Ataturk Mahallesi
Karabekir Sokak 3-A/9
Edirne
Havsa
22360
Turkey
Şu videoya göre yazdım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı