Ev için internet sağlayıcı önerisi

AngelOfDeath0

Decapat
Daha fazla  
1.5 senedir TurkNet kullanıyorum, çok fazla bir sorun yaşamadım son 1 aya kadar. Son 1 aydır internetim aşırı kötü, yavaş ve oyun oynarken sürekli ping yükselme sorunu var. Destek kaydı açıyorum, sürekli aynı şeyi söylüyorlar "burada bir sıkıntı gözükmüyor ping değerleriniz bağlandığınız sunucudan kaynaklı biz müdahale edemiyoruz." normalde 35 Mbps alıyordum şu an 12Mbps alıyorum, değiştirmeyi düşünüyorum. Superonline'ı bayağı övüyorlar. Aradım, 24 Mbps verebileceklerini söylediler. Sizce geçmeli miyim? Orada da aynı sorunu yaşar mıyım veya daha iyi bir internet öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5 senedir TurkNet kullanıyorum, çok fazla bir sorun yaşamadım son 1 aya kadar. Son 1 aydır internetim aşırı kötü, yavaş ve oyun oynarken sürekli ping yükselme sorunu var. Destek kaydı açıyorum, sürekli aynı şeyi söylüyorlar "burada bir sıkıntı gözükmüyor ping değerleriniz bağlandığınız sunucudan kaynaklı biz müdahale edemiyoruz." normalde 35 Mbps alıyordum şu an 12Mbps alıyorum, değiştirmeyi düşünüyorum. Superonline'ı bayağı övüyorlar. Aradım, 24 Mbps verebileceklerini söylediler. Sizce geçmeli miyim? Orada da aynı sorunu yaşar mıyım veya daha iyi bir internet öneriniz var mı?

Ben Superonline 24 Mbps download 4 Mbps upload olan paketini aldım. Gayette memnunum 22 Mbps download 3 Mbps upload olarak geliyor. Müşteri hizmetlerinden de memnunum. Ping değerleri de gayet stabil CS:GO'da 45 Max 50 ping görüyordum LoL'de 9-10 Valorant 10-20 arası tabii değişebilir bulunduğunuz konuma göre ping değerleri.

TurkNet'i çözmeniz daha mantıklı olur hocam. Bakın şu anda bile rahat rahat geçebilir miyim diye düşünebiliyorsunuz ama Turkcell ya da Türk Telekom fark etmez onlarda böyle değil o verdiğiniz taahhüt bitecek ancak öyle. Yok ben illa değiştirmek istiyorum derseniz ben Veganet kullanıyorum daha önceden de NetSpeed kullanmıştım. Onlarda gayet iyidir.

TurkNet'i çözmeniz daha mantıklı olur hocam. Bakın şu anda bile rahat rahat geçebilir miyim diye düşünebiliyorsunuz ama Turkcell'ya da Türk Telekom fark etmez onlarda böyle değil o verdiğiniz taahhüt bitecek ancak öyle. Yok ben illa değiştirmek istiyorum derseniz ben veganet kullanıyorum daha önceden de NetSpeed kullanmıştım. Onlarda gayet iyidir.

Abi 1.5 aydır uğraşıyorum çözmek için sürekli baştan savma şeklinde cevaplar veriyorlar ben memnundum zaten ama bir sorun çıktı onda da yardımcı olmadılar.
Modemden dolayı olabilir.

Sürekli ping yükselmesi sabit olmaması modemden olabilir mi de çok kararsız kaldım.

Geri
Yukarı