Ev interneti firma önerisi

Teşekkürler hocam hayırlı ramazanlar.

Ararsanız daha farklı paketler var, 100Mbit'e kadar paketler var, en pahalısı 150TL olması lazım. Oda 100Mbit downloand 10 Mbit upload.

TT alyapısı ile 130TL civarı 100Mbit download 8Mbit upload (Haziran'da 10Mbit olacak).

TT'nin bakır altyapısı yerine Superonline fiber altyapısı çok daha önemli.
Zira aradaki 10-15TL fark bakır vs fiber olarak oluyorsa fiber seçilmeli.

Ararsanız daha farklı paketler var, 100Mbit'e kadar paketler var, en pahalısı 150TL olması lazım. Oda 100Mbit downloand 10 Mbit upload.

TT alyapısı ile 130TL civarı 100Mbit download 8Mbit upload (Haziran'da 10Mbit olacak).

TT'nin bakır altyapısı yerine Superonline fiber altyapısı çok daha önemli.
Zira aradaki 10-15TL fark bakır vs fiber olarak oluyorsa fiber seçilmeli.

Haklısınız hocam şu anda aklımda Millenicom veya Netspeed var sizce nasıldır? Benim binada zaten Turkcell Superonline fiber var.

@Slaugtlher Netspeed TT bakır'ı üzerinden internet verebiliyor sadece.
Bu yüzden Millenicom ve Turkcell arasında seçim yapmanız daha iyi.
Tahattüt ile 50Mbps paket alabilirsiniz 2 firmadanda.

Millenicom'un Turkcell altyapısı fiyatlarını WhatsApp'dan isterseniz atıyorlar.
Farklı bir liste atıyorlar, güncel fiyatlar ve paketler sitede gözükmüyor.

Hocam ilk önce Millenicom Superonline altyapısi ile tahattütsüz bağlamayı düşünüyorum memnun kalmaz isem iptal edip direk Superonline fiber e geçeceğim

yani ilk defa bağlatacagim için bı sorun çıksın istemiyorum o yüzden konuyu bu kadar uzattım kusura bakmayın

Hocam ilk önce Millenicom Superonline altyapısi ile tahattütsüz bağlamayı düşünüyorum memnun kalmaz isem iptal edip direk Superonline fiber e geçeceğim.

Yani ilk defa bağlatacagim için bir sorun çıksın istemiyorum o yüzden konuyu bu kadar uzattım kusura bakmayın.

Bence yaptığınız gayet mantıklı, sorun yaşayacağınızı sanmam. Millennicom ile Turkcell'in arasındaki tek bağlantı farkı isimleri.

Hop noktaları aynı, pingler aynı, arızalar aynı, hızlar aynı.
Millenicom'un tek avantajı tahattsüz olması, bu arada kapattırmak yerine nakil ettirebilirsiniz.
Millenicom sol Fiber'den tuckell sol Fiber'e geçişte internetiniz bile gitmeden geçiş yapabilirsiniz 2 firma arasında.

Bence yaptığınız gayet mantıklı, sorun yaşayacağınızı sanmam. Millennicom ile Turkcell'in arasındaki tek bağlantı farkı isimleri.

Hop noktaları aynı, pingler aynı, arızalar aynı, hızlar aynı.
Millenicom'un tek avantajı tahattsüz olması, bu arada kapattırmak yerine nakil ettirebilirsiniz.
Millenicom sol Fiber'den tuckell sol Fiber'e geçişte internetiniz bile gitmeden geçiş yapabilirsiniz 2 firma arasında.

Bu bilgiyi öğrendiğim iyi oldu hocam teşekkür ederim yarın ilk iş Millenicom ile konuşup tahattütsüz Superonline bağlatacagim umarım 24 Mbps'den fazla internet vardır çünkü siteden o altyapı ile en fazla o hız vardı diye hatırlıyorum bu arada bana bu konuda çok yardımcı oldunuz hocam size sonsuz teşekkürler.

Bu bilgiyi öğrendiğim iyi oldu hocam teşekkür ederim yarın ilk iş Millenicom ile konuşup tahattütsüz Superonline bağlatacagim umarım 24 Mbps'den fazla internet vardır çünkü siteden o altyapı ile en fazla o hız vardı diye hatırlıyorum bu arada bana bu konuda çok yardımcı oldunuz hocam size sonsuz teşekkürler.

Ben o sitede en fazla 100Mbit Superonline altyapısı olduğunu hatırlıyorum.
TT'nin son zamlarından sonra fiyatlar silindi, şu an 1-2 yerde WhatsApp'dan paketlerin fotoğraflarını attıklarının bilgisini aldım.
WhatsApp'dan paket bilgisini almadan aramayın bence.

Kardeşim Turkcell veya netmasternet çok iyi ben kullandım.

Ben o sitede en fazla 100Mbit Superonline altyapısı olduğunu hatırlıyorum.
TT'nin son zamlarından sonra fiyatlar silindi, şu an 1-2 yerde WhatsApp'dan paketlerin fotoğraflarını attıklarının bilgisini aldım.
WhatsApp'dan paket bilgisini almadan aramayın bence.
Tamamdır hocam teşekkür ederim fakat WhatsApp numaraları sitelerinde yazıyor mu ?

Geri
Yukarı