Ev interneti hat değerleri normal mi?

KREARON

Picopat
Daha fazla  
Bizim ev internetinde senelerdir şöyle bir sorun var. Modem salonda ama 3 metre ötede ki mutfakta sinyal çok kötü neredeyse çekmiyor ama 5-6 metre ötedeki odalarda sinyal idare eder YouTube falan izletiyor ama Online oyunlarda aşırı ping var. Hız testinde ping ve jitter halay çekiyor neredeyse aşırı paket kaybı var. Paketim 24 Mbps ve göknet. Ben bu hızı sadece geceleri alabiliyorum. Modemin yazılımı da güncel değil kendime güvenmediğim için güncelleme yapmadım. Taahhüt 2 ay sonra bitiyor ve TurkNet'e geçip 100 Mbps alacağım. Hat değerlerim normal mi? 100 Mbps'lik pakete geçsem saydığım sorunlar ortadan kalkar mı veya kalkması için ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• 20240315_004325.jpg
    20240315_004325.jpg
    139 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Hat değerleri normal en fazla 50 Mbps alabilirsiniz Wi-Fi olduğu için normal bir de başka modem alman daha iyi olur TurkNet'e geçebilirsin daha iyi olur ama 24 Mbps'te bende de ping oluyordu 50'ye geçince düzelmişti.

Bir de hat değerleri biraz karışık geldi evde PC var mı ondan çekip atar mısın?

Hat değerleri normal en fazla 50 Mbps alabilirsiniz Wi-Fi olduğu için normal bir de başka modem alman daha iyi olur TurkNet'e geçebilirsin daha iyi olur ama 24 Mbps'te bende de ping oluyordu 50'ye geçince düzelmişti.

Bir de hat değerleri biraz karışık geldi evde PC var mı ondan çekip atar mısın?
Altyapı 100 Mbpsye kadar destekliyor hocam. Modemin arayüzü bu şekilde karışık arapsaçı gibi gösteriyor.

Ama dediğim gibi 50 Mbps alabilirsin şu anlık goknetten altyapı sorgulaması yapıp ekran görüntüsü atar mısın?

Geri
Yukarı