Ev interneti önerisi

MRGBoys

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
►Kasa: Rampage Carısma Mesh
►Anakart: Asus Prime H310M-K
►Monitör: AOC 24 G2460VQ6 1ms 75Hz FreeSync
►Ekran kartı: Sapphire RX5500XT Pulse 8GB
►İşlemci: Intel I5-9400f
►RAM: Crucial (2x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz
►Depolama (SSD): Samsung SSD 860EVO 250GB , Samsung SSD 860EVO 1TB
Meslek
Öğrenci
Uzun süredir Türk Telekom kullanıyordum. 24 Mbps ve fiyatı bayağı fazla, hazır sözleşmem bitmeye 1 ay varken internetimi değiştirme zamanı geldi dedim. Sizce hangi internete geçmeliyim? Bina altyapısı 81 Mbps VDSL kaldırıyor. Gamerız hem yükleme hem de indirme bol bol yapıyorum.

asdsd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir Türk Telekom kullanıyordum. 24 Mbps ve fiyatı bayağı fazla, hazır sözleşmem bitmeye 1 ay varken internetimi değiştirme zamanı geldi dedim. Sizce hangi internete geçmeliyim? Bina altyapısı 81 Mbps VDSL kaldırıyor. Gamerız hem yükleme hem de indirme bol bol yapıyorum.

Eki Görüntüle 1535754

Superonline bir fikir olabilir yaklaşık 10 yıldır Turkcell'in hizmetlerini kullanıyorum telefon hatları veya internet abonelikleri müşteri hizmetlerinde çok sorun yaşadım ama güzel firma 500 Mbps TV+ 180 TL aylık fiber gelmeden önce 75 Mbps destekliyordu VDSL 50 Mbps paketi verdiler aylık 110 TL gibi bir fiyattı download ve upload da bir sıkıntı yoktu aldığım paketi kaybetmeden kullanabiliyordum hala öyle.

netspeed başvurdum tahütsüz 36 mbs veriyor bina da 56 mbs destekliyormuş benim işimi yeterince görür bu hızda modem olarak asus ac51 kullanacam deneyim paylaşırım vaad ettiği hızı verebilecek mi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı